Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom így a barátomhoz?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt. Mindig vele akarok lenni, minden programom úgy szervezem, hogy szabad legyek ha ráér. Emiatt már szinte nincs is életem. Mit tegyek, hogy élvezzem mások társaságát is, ne csak akkor legye jó, ha vele vagyok?
2011. febr. 15. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szép hogy még 5 év után is ezt érzed :) Nem is tudom probálj olyanokkal programot szervezni akik meg tudnak nevetetni akikkel tényleg ugy érzed hogy ki tudsz kapcsolodni
2011. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kriszti83 ***** válasza:
Társfüggő vagy. Próbálj másokkal is kimozdulni és hagyd élni a párodat is!
2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia. Mi 3 éve vagyunk együtt. Én is ugyan így érzek, mindig vele akarok lenni. Ez a szerelem :D

Próbáld mások társaságát megkedvelni, keresd meg a pozitív dolgot.

2011. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, hogy ő is szerelmes-e?
2011. febr. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!