Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Ti hogyan kezelné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Ti hogyan kezelnétek ezt? Van egy lány, aki elvárja, hogy a fiú jöjjön hozzá sokkal többet, mondván ez a fiú dolga. Ezt a fiú betartja, és utazik hozzá 3 órát oda-vissza.

Figyelt kérdés
Ám a lány előírta, hogy ha náluk van, mosogasson el maga után, mert nem fogja cselédnek használni a lányt.A fiú ezt kellemetlennek tartja, mert ő nem írt elő ilyet fordítva, és úgy véli, náluk a vendég az vendég. Valamint ha 3 órát utazik a fiú, már csak érezzen annyit a lány, hogy 3 percet szán arra, hogy elmosogasson utána is. Ezt a fiú fordítva is így gondolja, ha a lány nagy'ritkán jön.
2011. febr. 16. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A lány egyke? Azok szoktak ilyen kis beképzelt pics@k lenni, már bocs...
2011. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbáld vele megbeszélni, ha nem sikerül akkor meg döntsd el, hogy jó-e neked ez így, ha arra jutsz h igen, akkor viseld el, ha arra h nem, akkor meg néhány szép kérés után sztem fel is út, le is út.
2011. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
abba igaza van a lánynak hogy elsősorban a fiú dolga hogy menjen a lányhoz,de az hogy ha ott van náluk mosogasson el maga után..hááátt..hagy pár kivetnivalót maga után..na ez a lány dolga lenne normális helyen főleg ha a szerelméről van szó,és persze hogy a párja a vendég...elég érdekes a dolog,már az is hogy ez valakinek is megfordulna a fejében...nekem soha nem fordulna meg:)..lehet fél a barátnőd,hogy letörik a műkörme a nagy mosogatás közepette..értelmes választ erre nem találok,érdekes 1 felfogása van...
2011. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

He, érdekes a hölgyemény felfogása. Eleve a lánynak kellene több házimunkát végeznie a saját fertályán. Sőt a fiú szüleinél is be kellene vágódni. A fiú házában más a helyzet, mert ugye nem saját semmi, alkalmazkodni kell a család életéhez: de gondolom nem sértődik meg a fiú anyukája, ha a lány elmosogat vagy összeüt valami ebédet.


Mi ezt úgy osztottuk el, hogy ha náluk vagyunk ő szolgál ki engem, nálunk meg én őt. Nem szó szerint kell: annyit értek alatta, hogy töltünk egymásnak innivalót, megterítünk stb. Ő is megtalál mindent nálunk (sőt ha elmegyek suliba, úgy köszönök el, hogy Ne halj éhen, ha lehet :D). Én is megtalálok mindent náluk. Nem várja el tőlem, hogy náluk takarítsak, fordítva is így van. Ha kell akkor együtt csináljuk, vagy legalább úgy, hogy a másik ott van míg az egyik végzi a dolgát és beszélgetünk közben. Vagy megosztjuk a munkát: mindegyikünk csinál valamit egyidejűleg.


Nem tudom milyen nevelésben részesült a fiú és a lány, mit láttak otthon, egy biztos: ez nem vezet jóra.

Abból amit írtál, hogy a lány ELŐÍRTA a fiú dolgát nekem egy kicsit parancsolgatós típusúnak tűnik. Nekem úgy tűnik, hogy a lány elvárja, hogy kiszolgálja a fiú. Ez fordítva sem jó: meg kell találni az aranyközéputat.

2011. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

12:11-es vagyok.


Apukám mindig azt mondja, hogy "A vendég három napig vendég."


Ja és a barátomat "befogtuk" húst szelni, mert otthon sajnos vagy nem sajnos kicsit el lett kényeztetve... én meg náluk palacsintát sütök + anyukája úgy dolgozik, hogy nem ér rá mindig főzni így engem kér meg. De ez ugye nekem nem fáradság, sőt örülök, hogy viszonozhatom a kedvességüket.

2011. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
12:11-es! Én is így gondolok mindent, ahogyan te leírtad. Én számtalanszor odamentem náluk az anyukájához, és megkérdeztem segítsek-e valamit? És akkor pucoltam krumplit stb. És ez nem fáradtság, mert magamtól tettem. Jól esett segíteni! Ezzel nincsen probléma! Ezt is elmondtam neki. De amit a lány mond náluk, az valahogy így hangzott: "te nem fogod azt csinálni, mint más fiúk, el fogsz mosogatni magad után". Meg hogy ő nem lesz az én cselédem. Nagy a család, és a többi lánytestvér egyike sem szólította fel a barátját ilyenre. Ilyenkor én állok fel egyedül és mosogatok el magam után. Még az apja is mondta, hogy nekem nem kell náluk dolgozni. (Nem válaszoltam erre vissza, hogy kell, mert a lánya előírta.) Soxor mondtam neki szépen, hogy ez nekem megalázó, mert kötelezővé tette. A tényhez tartozik, hogy azért ő is elmosogat helyettem náluk, de nekem ez is kínos. Mert ilyenkor nem tudom, hogy felálljak elmosogatni, ne álljak? Most baj, hogy ő mosogatott helyettem? És nem én? Sajnos, nekem már a felszólítás is sértő, hogy egy lány akár egyszer is elvárja kötelezően, hogy a fiú vendégségben mosogasson el maga után. Én sem várom el fordítva. Valamint reggelit is én csinálok neki jóval többször mint ő, még náluk is, meg én masszírozom többet. Néha úgy érzem, mintha én lennék a lány is meg a fiú is, és nekem csak kötelezettségeim vannak. Pl. hogy én fiúként még a számítógépét sem tudom megcsinálni, pedig ezt a fiúk szokták.
2011. febr. 16. 12:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez utóbbit ő mondta nekem. Hogy ez is az én dolgom, mert én vagyok a fiú.
2011. febr. 16. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd már, hogy így a fejedre nőjön! Állj a sarkadra és vagy mondd meg neki, hogy ez így nem lesz jó vagy hagyd ott! Most gondolj bele, ha most ilyen, milyen lesz később!
2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe. Hogy kezelném? Sürgős szakítással. A lány egyenjogú, ha az neki kedvez, és klasszikus felfogású, ha az egyenjogúság épp kényelmetlen volna. Vagy úgy is mondhatnám, egyenjogú, és egyenetlen kötelességű :)
2011. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

12.11-es vagyok.

Szerintem ne úgy táncolj, ahogy ő fütyül. Ne tőle függjön az életed. Én semmilyen szívességet nem tennék meg a barátomnak, ha nem segítene valamit cserébe. Én a helyedben nem masszíroznám csak úgy. Akkor ő is masszírozzon meg téged vagy valami. De ez nevetséges, hogy ELVÁRJA a SEMMIÉRT cserébe, hogy te bármit is megtegyél.

2011. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!