Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból szakítottatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Bocs a kérdésért, csak kíváncsiskodom. :)


A kérdés egyértelmű, várom a válaszokat! :)


2009. febr. 12. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szex miatt, megcsinás miatt érzelmek miatt, és volt 1 hiba, amikor azért szakítottam mert a srác gyerekes volt!
2009. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetünk egymáshoz, és már az elején nem jöttünk ki túl jól.
2009. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mert nem mondta hogy "szeretlek", és mert hülye voltam:S ennek már 4 éve...most úgy néz ki, h ő lesz a férjem
2009. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Elmúlt a "varázs", unalmas lett a kapcsolat.
2009. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

végelegesen:

megalázás miatt, meg nem értés miatt

de ez csak a hab volt a tortán

2009. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas lett a kapcsolat, találtam mást. 3 hétig volt egyszerre a kettő. Már utáltam magamat érte:S De kellett ez a kis idő, hogy el tudjam az előző barátomat engedni.
2009. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttünk ki jól, és annyit nem volt képes megtenni, hogy megbeszéljük, inkább beb*szott a haverjaival. Utóbb kiderült, hogy meg is csalt.
2009. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

-Nem szeretett, és már nem bírtam, hogy nem törődik velem, ráadásul megismertem valakit aki meghódított.


-Már nem szánt rá energiát, hogy hódító legyen, ami még nem volt baj. Szinte ki sem léptünk a házból, ez már megviselt. Megalázott, nem figyelt rám, bántott, na ez már sok volt.


-Úgy éreztem, hogy egy undorító alantas féreg. Távkapcsolat volt, és nem a legegyszerűbb. Összevesztünk, mert miatta napi 4 órákat aludtam, és egyszer átaludtam a napot, nem tudott elérni. Másnap 15ször hívott, majd mikor fel tudtam venni a telefont, egy órát bőgött bele.


-Úgy éreztem többet érdemel minden második hétvégénél, hogy nem tudom boldoggá tenni. Most újrakezdés van.

2009. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előzőknél: túl romantikus volt a pasi (ne nézzetek le, ez már komolyan túlzás volt)

szimplán nem illettünk össze, és elegem lett a gyerekes dolgaiból

távolság

ellaposodott a kapcsolat


A mostani barátommal eddig 3x szakítottunk, de sose bírtuk egymás nélkül (:

kétszer félreértés miatt.. azt hitte megcsaltam.

(részeg haverja elég fura dolgokat hordott össze)

egyszer pedig elkezdtünk valami apróságon veszekedni, aztán előjöttek a régi felgyülemlett dolgok, aztán szakítás lett a vége


De vele még együtt vagyunk (:

2009. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagytak el, mert "kövér", narancsbőrös vagyok, mert szexuális kalandokra vágyott, mert lusta törődni a párjával és csak a munkának, haveroknak, hobbiknak akarja szentelni a figyelmét.
2009. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!