Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem engedi, hogy szoknyában járjak, voltaképp milyen okból szerinted?

Figyelt kérdés

plusz eladói végzettségem van, munkát keresek, erre lenne egy felvétel kisboltba, azt sem engedi, hogy oda menjek dolgozni - féltékenységből.


nos az okokra vagyok kíváncsi, mi oka erre, az én ötleteim, nem tudom helyesek e, arról is örülnék véleménynek:

- vagy magából indul ki, mert lehet őt izgatják a szoknyás lányok és úgy van vele, nehogymá a bnőjére izguljon valaki

- vagy azt hiszi, hogy szoknyában megcsalnám, gatyában meg nem?


szerinted?


2011. aug. 30. 10:32
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
a párom csak annyit mond, hogy komoly nő létemre és komoly kapcsolatban nem illik kivágott felsőt, meg szoknyát hordania egy nőnek
2011. aug. 30. 10:33
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Jézus fa***a.

Szakíts már vele, ne minket meg magadat bas***ogasd ezzel.

Annyi faszi van mért ehhez ragaszkodsz. Pussz

2011. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Baromság azt hordasz amit akarsz...
2011. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
14%
Tény, hogy aki komolyan gondolja a párjával, az nem jár pics@gatyában/miniszoknyában/köldökik kivágott felsőben. Ettől függetlenül tiltani nem lehet. Ha az én barátnőm lennél, és az előbb leírtakban járkálnál, ott hagynálak.
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért vagy együtt egy ekkora zsarnokgyíkkal!
2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem eladó, de rakd a kirakatba. De a párod túlzásokba esik. Durván féltékeny, az hogy zavarja hogy "ri*isen" öltöznél talán oké, de egy csini szoknya, izléles felsővel vv mi... de hogy nem enged dolgozni?! Na ez már sok. Én ott hagynám.
2011. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:36


Miért attól még amiért komolyan gondolja a kapcsolatot miért ne hordhatna kivágott felsőt, szoknyát, vagy rövidgatyát?? Azért van vele mert szereti de az nem azt jelenti, hogy onnan kezdve csadorban kell járnia... A pasi meg legyen büszke a nőre, hogy ő a az enyém...Szerintem 1 pasinak nőveli az egoját ,hogyha látja a férfiak elismerő pillantásait a barátnőjén...

2011. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Max a véleményét kérem ki a barátomnak, de mindenre azt mondja, hogy csini. A kis diplomatikus. De eszébe nem jutna, bármit megtiltani, hogy nem vehetem fel. Lenne is belőle hiszti azt hiszem. Nem lehet az ilyenbe beleszólni, legfeljebb megkérni, hogy "kicsim, engem ez zavar, nem lehetne..." Még hogy letilt a szoknyáról... Ez egy hülye.
2011. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

épp hogy próbál a fiú haverjai előtt is szürke egérnek beállítani, bekattan, ha valamelyik srác kedves hozzám!

tehát nem büszke akar lenni rám mások előtt, tényleg legszívesebben csodorban járatna, mert már kérdeztem őt erről is, és nem mondta, hogy nem így lenne!!!


én az okaira vagyok kíváncsi, kérek tippeket!!


azt hiszi, hogy szoknyában megcsalom????

vagy magából indul ki, ellágyul egy szoknyás nőtől????

2011. aug. 30. 10:49
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Túlzott féltékenység... aminek semmi értelme.Nem tilthatja meg, hogy mit vegyél fel, vagy hogy hol dolgozz... De ha hagyod magad, és nem állsz ki magadért,akkor ez is lesz. De ha határozottan fellépsz és megmondod, neki hogy szereted, de nem tilthatja meg, hogy mit vegyél fel, akkor talán felfogja, hogy másképp kéne csinálnia a dolgokat...
2011. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!