Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból csaltátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból csaltátok meg párotokat? Hogy érzitek megtennétek?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy pl kíváncsi vagy arra milyen egy Nővel, de nő vagy, vagy hármasban, de párod nem akarja, vagy pedig ő volt neked az első és kíváncsi vagy milyen mással. Ilyesmikre gondolok.
2011. febr. 16. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csalnám meg a páromat. Majd ha egyszer lesz. 15/L
2011. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha Ő volt az első biztosan lesz más is mindkettőtöknek. Olyan szerintem nincs, hogy két ember leéli egymás mellett az életét úgy hogy egy kapcsolati hullámvölgyben nem csúszik be valami/valaki. Egy a lényeg mindent mindíg őszintén meg kell beszélni! Kíváncsiságból én nem tenném meg. Ha szeretem a másikat nem aláznám meg ezzel soha. Ha nem működik a kapcsolat inkább szakítsunk előbb és utánna lépjünk tovább... Egy pasi.
2011. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2011. febr. 16. 15:10
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem alap hogy 1-2 hónapnál tovább 1 mellett nem bírom ki, de az én vagyok.


25/F

2011. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 EmilyAddams válasza:

Nos nem érzem úgy,hogy képes lennék megcsalni a párom, ha lenne. Ahhoz nem is tudom mi kéne.... MEG ,ha már ott van a párom kiélem vele a perverz hajlamaim (amit lehet), én így vagyok vele...


15:06-hoz egy kérdés

Miért ne lenne lehetetlen,hogy valaki az elsővel maradjon? Ha megtudnak beszélni mindent nyíltan,

ráadásul kielégítik egymás vágyait stb, vagy is tudják nyújtani egymásnak ami kell ,akkor szerintem simán lehetséges.

Én eltudnám képzelni magamról,hogy az elsővel maradok, ha megfelelő személyisége van és kiegészít.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek az tény legyen baráti vagy pár -kapcsolat, de az egyenlő azzal,hogy meg kell csalni? Vagy mi a szösz???

:O

Ez egy annyira hülye logika,h fáj.

kivételek mindig vannak!

2011. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Előzőnek. Az általad kérdezett vagyok. Én 11 évet leéltem ugyanazzal a nővel, soha sem csaltam meg. Nem Ő az első az életemben, de nem is voltak annyian, hogy elmondhassam kiéltem magam... És nem úgy gondoltam, hogy egy kis hullámvölgyben már szaladni kell máshoz, a mi esetünk elég komoly volt... Ő megcsalt engem, de megbocsájtottam, mert olyan dolgokon mentünk keresztül,ami után érthető, esetleg elfogadható volt az a lelkiállapot amibe a párom került. Igaz, hogy most válunk, de nem a megcsalás miatt, hanem sok apró dolog miatt. Mindenek ellenére jó a kapcsolatunk, le tudtam volna vele élni az életem, de vannak dolgok amik miatt nem megy... Ennyi... Még egyszer: csak a kíváncsiság miatt (hogy milyen mással a szex) nem csalnám meg a párom soha!
2011. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak kívánok minden jót, remélem rendbe jön az életed.

Köszi a sztoridat,véleményem szerint azért van benne tanúlság.

2011. febr. 18. 09:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsiságból én sem csalnám meg, és nem is vinne rá a lélek. Ha kiváncsi vagyok valamire, akkor azt megmondom a páromnak, hogy próbáljuk ki, vagy csináljuk máshogy. Nem tudom miért kéne ahhoz másik farok. 21/L
2011. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek: soha ne mond azt hogy soha! Pláne, ha csak 15 éves vagy és tapasztalatlan.
2011. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az első barátomat csaltam meg. Nem kíváncsiságból, hanem bosszúból. A legjobb haverjával.(csók volt csak, de nekem az is megcsalásnak számít). Nagyon megbántam, bár annak a kapcsolatnak azért lett vége, mert ő is megcsalt engem és sikeresen apa lett a másik nőtől:S. De akkor is én megbántam.

Azóta egyik páromat sem csaltam meg. Attól rosszabb érzés nincs, mikor a szeretet férfi szerelmesen néz rád, benned meg ott van a tudat,hogy megcsaltad őt:S.

2011. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!