Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok ti a párotokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti a párotokért megtennétek ilyesmit vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
Vágya,h 2 lánnyal legyen egyszerre, és bennem is van egy kis kíváncsiság egy másik lány iránt. És lehet h bevállalnám egy alaklomra, h hármasban legyünk.De lehet h ha olyan helyzet lenne, már megfutamodnék.
2011. jún. 27. 14:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Aki ilyesmit kíván, az nem szerelmes a párjába, a szerelem ugyanis két ember magánügye, két ember legbensőségesebb, legintimebb kapcsolata. Egy harmadik romba dönti a szerelmet.
2011. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Tuti, hogy nem. Ha tényleg szeretjük egymást, ne kelljen már más hozzá, hogy teljesen jól érezzük magunkat.
2011. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd ki a párod és vegyetek be engem.

Vörös vagy?

2011. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és simán csinálnám kettő nővel. Ki az, aki ezt nem tartja izgató??? Másik palival már nem tenném, mert nekem az olyan. Mindegy.

Egyébként csak egy nővel csinálnám, mert ilyen vagyok.

2011. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy többen írták, ott már nincs szerelem, ha 2 nő van. Vagy ahhoz olyan nyitott kapcsolat kell, hogy mindneki csinálja mással is néha-néha, de én nem a típus vagyok.
2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

A helyedben elgondolkodnék azon, hogy valóban szeret-e.

De hogy a kérdésre válaszoljak, nem mennék bele ilyesmibe. Az együttlét az csak arra a két emberre tartozik.

2011. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Figyi, ha simán végignéznéd, ahogy mást dug a párod, vagy mást nyal, más szopja a gyíkját, hát hajrá.
2011. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egy egészséges párkapcsolatban ilyet nem kíván egyk fél sem.
2011. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Én nőként mondom, hogy minden pasi álma ez (ha megvalósul, ha nem). Normális párkapcsolatban élek, de megfordul a párom fejében, és örülök, hogy megosztja velem a gondolatait.


És most biztosan jön a sok álszenteskedő majom hogy nekem ha van párom, azzal jó stb. Meg hogy nőként hogy tehetek ilyet, hogy le merek ülni a párommal ilyenekről beszélgetni, de sztem ettől is jó a kapcsolatunk.

Állok elébe a kőhajigálásnak :) 28/N

2011. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak elrontaná a kapcsolatotokat. Lehet, hgy utána sorra csalna meg, mert annyira megtetszik neki. Biztos, hogy van még szerelem köztetek? Én nem tudnám végig nézni, ahogy a szerelmem a szemem láttára tesz valaki mást magáévá.
2011. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!