Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy történik a nyelves csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Hogy történik a nyelves csók?

Figyelt kérdés
lehet h hülye kérdés de mi a barátommal csak simán szoktunk
2011. febr. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
csak siman??:D..hat.hany evesek vagytok?:D
2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RaksashaGirl ***** válasza:

Mi is jobban szeretjük a nyelv nélkülit.. :P

Amúgy egyszerű: Finoman dugd a nyelved a szájába, vagy húzd végig a nyelved csókolózás közben az ajkain... Érteni fogja a célzást, és onnan akár követheted is.. Én is úgy "tanultam meg"... :D

2011. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én 15 a barátom 17

2. válaszoló: köszi majd megpróbálkozom ha nem sikerül hagyom hátha egyszer neki is eszébe jut:D

2011. febr. 16. 18:49
 4/5 Kingaa1 ***** válasza:
Szerintem ennek kelene jönnie magától... nekem az első csókom is nyelves volt, és azóta dicsérnek, pedig nem is volt sok tapasztalnivalóm... most meg a barátom istenit, meg az azelőtti is, aki volt..
2011. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:

Ne erőltessetek semmit csak azért, mert más mondja.

Azt tegyétek, ami nektek élvezetes.


De ezt is meg lehet próbálni:

megbeszélitek játékból, hogy az ajkaitok nem találkoznak, csak a nyelveteket használjátok. Lehet ez a test vagy arc bármely része, és aztán a száj is:) Csak lassa, ráérősen, egymás rezdüléseit figyelve!


(34F)

2011. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!