Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megismertek egy lányt előbb összebarátkoztok vele, vagy rögtön tudatjátok, hogy járni akartok vele?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy odamentek és azt mondjátok: járni akarok veled!

Hanem pl: bókokat mondtok...stb.


Csak azért kérdezem, mert:

Valahol azt olvastam, hogy ha a lánynak a barátja leszel akkor már nagyon nehezen fog veled összejönni. Azt hiszi, hogy jó barátja vagy, de nem akarsz vele járni... (Később hiába tudatod ezt vele.)


2011. febr. 16. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet van benne valami. 3. találkozáskor most lépni fogok valamerre, kézfogás, ölelkezés, hogy lássa hogy nem csak barátok legyünk. Fiú voltam.
2011. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyire mély barátságról van szó. Én egy fél éves haverság után még simán összejönnék a sráccal, ha nekem bejön, és én is neki, ha ez kiderül, de egy pár éves barátságnál, ahol már szinte a bátyámnak tartom a srácot, nem hiszem h ez egyáltalán megfordulna a fejemben.

19/N

2011. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de leírom ami a párom véleménye volt!

3 hónapig barátok voltunk, de már akkor éreztük, hogy többet akartunk mint barátság, megbeszéltünk egy randit, majd annyira jól jöttek ki a dolgok, hogy a randi végén csók lett és kézen fogva kisért haza.

2011. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó író vagyok: és azóta már eltelt 1,2 év és boldog párkapcsolatban élünk, 2 év múlva tervezzük a lagzit.
2011. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*1,5 év (bocsi az elírásért)
2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem két osztálytársam pár hete jött össze 8 évi ismeretség és barátság után..közben még másokkal is jártak és tényleg barátok voltak persze azontúl is szimpatikusnak találták egymást de tényleg nem gondolták volna hogy összejönnek valaha is hiszen nem akartak "elrontani" egy ilyen jó barátságot..3hete aztán mégis ugy alakult hogy összejöttek azota is nagyon boldogok és tökéletes pár! :) ugy gondolom ez még sokáig igy lesz:)
2011. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!