Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket mennyire zavar az, ha megismertek egy pasit és úgy néz ki összejöttök, és az ismerkedéskor kiderülne, hogy kb 30-40 egy éjszakás kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát engem eléggé...:/
2011. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

attól függ.

-volt kapcsoalta közben? (megcsalt valakit?)

- a nőknek volt kapcsoaltuk?

- tisztán játszott? (elmondta anőknek hoyg egy éjszaka lesz, vagy hazudott?)

- használt gumit?

-msotmár megkomolyodott?

-engem tényleg akar, tovább mint egy éjszaka, szeretni akar?


ha ezeken a kérdéseken jól vizsgázik akkor mehet.

2011. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én páromnak volt egy pár csaja/egyéjszakás előttem.Eleinte zavart,mert féltem,hogy másokhoz fog hasonlítani és nem felelek meg neki,de semmi gond,így nem érdekel mi volt a múltba.
2011. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mióta vagytok együtt?
2011. jan. 10. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fiúként találkoztam egy ilyen nővel, de utána többet már nem érdekelt. Aki félállati szinten van és mindenkivel lefekszik válogatás nélkül, az egy igényes embernek nem lehet választási opció. Téged is meg fog unni, ha eddig sem bírt a vérével.
2011. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem zavarna.legalább hpv-vel fertőzödtél-e?
2011. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szamócával értek egyet!


egyébként olyan férfival élek most együtt - boldogan, kiegyensúlyozottan - aki bizony kihasználta a fiatalságát, és ezekre a kérdésekre - hát nem mondom, hogy igennel válaszolt, mert van amelyikre a nem volna válasz :D dehát lényeg, hogy tisztán játszott, gumit használt (nem hülye), és nem átverésre utazott, hanem kölcsönös szórakozásra.

mikor összejöttünk én azt hittem, hogy nálunk is csak szex lesz, de végül is olyan jól kijöttünk, hogy így is maradtunk :) egyébként neki korábban volt hosszú távú kapcsolata is, nem csalta meg a lányt.

2011. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!