Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ajánlatos egy focistá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ajánlatos egy focistával belekezdeni egy párkapcsolatba? Mik az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés
Ez a munkája,ebből él.Elég jól alakul a karrierje.
2011. febr. 16. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

előnye: pénz

hátránya: sok féltékenység

megtörtént estek: félrelépések

2011. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetek*
2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nemtudom mik az előnyei és a hátrányai, viszont a helyében tuti nemjárnék hozzád hasonló ribikkel akiket csak az érdekel, hogy hú de menő focista a pasim.
2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már bocs,szerinted miért tettem fel a kérdést?Mert bizonytalan vagyok és félek vele belekezdeni bármibe is.Leszarom,hogy focista,felőlem lehetne akár kőműves is.Sőt,azt még inkább elfogadnám.
2011. febr. 16. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A focista is ember, nem hiszem hogy a szakmája meghatározó lenne a párkapcsolat szempontjából. hacsak nem amiatt, hogy elutazik a meccs miatt. Gondolom nem a kapura rúgást fogja csinálni a randin.
2011. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A focista is ember, de nem keres annyit mint egy kőműves. Hidd el a pénznek van értéke amivel él az ember és tudom sok focista félre, még nős is. Egy kőművesnek nem olyan egyszerű a dolga:) Plázacicák se a szegény fiúkat keresik és nem is a hűség minta képei.
2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
félrelép*
2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ajánlatos focistával összejönni válasz inkább egy villanyszerelőt!
2011. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint, amikor én összejöttem anno egy sráccal, ő megcsalt még 3-hónapnál elég rossz tapasztalat, de nem mindenki egyforma, bízz az érzéseidben.Ismerd meg és lesz ami lesz
2011. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!