Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egyáltalán belekezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán belekezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit pár hete ismertem meg, szinte minden nap találkozunk mostanában. Tetszik nekem (sőt, azt hiszem, érzek iránta valamit.. még ha nem is vagyok szerelmes, de szeretem) , és én is neki. Egyenlőre csak barátok vagyunk, de sokat ölelget, mellém ül, átkarol. Szóval az ő részéről is lehetne valami, erre már többször célzott, mindig ő kezdeményez.. Viszont tudom, hogy van egy exe, akivel jóban vannak. A csaj részéről már csak barátság, van új barátja. Viszont a srác még mindig szerelmes belé, nem tudja elfelejteni. Érdemes így összejönni vele, hogy tudom, hogy közben mást szeret, még ha ezt nem is mutatja előttem? Megváltozhatnak az érzései?
2011. aug. 29. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a srác jóban van az exével,az nem feltétlenül jelenti azt, hogy szerelmes belé. Ha viszont a saját szavaival mondta neked azt, hogy még mindig érez valamit a másik lány iránt, akkor felejtős a dolog.

Ellenkező esetben ne bonyolítsd túl a dolgot. Ha a srác folyamatosan kezdeményez, akkor egyértelmű, hogy készen áll egy új kapcsolatra. A helyedben kihasználnám a lehetőséget. Végülis nem sok vesztenivalód van. :-)

2011. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megváltozhatnak ha te el tudod feledtetni vele.

Én nagyon szerelmes voltam az első pasimba amikor vége lett azt hittem az én életemnek is vége és soha többé nem lesz7ek szerelmes. Majd 10 hónap múlva jött egy új akivel egy hónapig voltam együtt de még mindig az előzőre gondoltam. Szakítottam vele semmi értelme nemvolt. Aztán 1 évre rá hogy az elsővel szakítottunk jött a mostani barátom aki teljes mértékben el tudta feledtetni az elsőt, bár sosem hittem volna hogy így lesz.:) 25L

2011. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!