Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtudnátok, hogy megcsalt a szerelmetek elhagynátok őt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Az attól függ. 15/L
2011. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mitől függ?
2011. febr. 17. 13:57
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ XD Nem vagytok semmik... Ugye ez nem az az eset lesz, hogy megcsalt egy csajjal, de nem szerelmes belé és még nem is élvezte... DE ATTÓL MÉG MÁSHOVA LÓGATTA A PECABOTOT. Én fiú vagyok, de ha ez fordítva előfordulna velem, tudod ki bocsátana meg... megbánta meg minden... ha nem csinált volna semmit nincs mit megbánni , ennyi...
2011. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartósan szeretőt tart akkor igen.Ha csak 1 alkalom akkor nem .Hibázni emberi dolog ,tanuljon belöle akkor nem lesz gond
2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg igen.

De ha mégsem, akkor már nem lenne meg köztünk az a bizalom, és egy idő után úgyis vége lenne.

szerintem ha két ember szereti egymást, akkor semmi szükség egy harmadikra.

2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy mit mond nekem utánna.
2011. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

"Ha tartósan szeretőt tart akkor igen.Ha csak 1 alkalom akkor nem .Hibázni emberi dolog ,tanuljon belöle akkor nem lesz gond"


Én ezt felszólításnak venném :)

2011. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Felszólítás megcsalásra?Mondjuk úgy érdekeses nézzük párommal a kapcsolatunkat ezért gondolom így.Szerintem képes rá h megcsaljon vagy akár énis arra hogy őt, annak ellenére hogy imádjuk egymást.Szóba került nálunk 3as felállás csak nem birtunk meggegyezni hogy 2 lány v 2 fiu legyen:D
2011. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
skypeon nem lenne kedved erről beszélgetni egy kicsit?
2011. febr. 17. 14:40
 10/19 anonim ***** válasza:
ha ez nekem szolt(utolsó) nincs skypeom és fb-m (állitolag emiatt nem is létezek), munkahelyről irok perpill.
2011. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!