Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a szerelmetek ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal.

Mire közölte:

"Tudom, hogy el kéne tudnom képzelni a közös jövőt, de azt is tudom, hogy a kapcsolatunk nem tart örökké, ettől függetlenül azért szeretlek."


Na?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


23L


2011. okt. 9. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy szerinte miért nem tartana örökké, miért nem látja a közös jövőt.
2011. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes... Olyasmit takar, hogy nem akarja lekötni magát.
2011. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled közös jövőt, nem te leszel a gyerekei anyja, de kefélni azért jó veled...Ez nagyjából ezt jelenti.


Ha te se akarsz ennél komolyabb kapcsolatot 23 évesen, akkor semmi gond. Együtt lesztek, amíg jól érzitek magatokat, meg amíg nem találtok egy jobbat, akivel el tudjátok képzelni a jövőtöket.

Vagy te komolynak gondoltad ezt, és akkor egyszerűbb most kitenni, még ha fáj is, mert nem érdemes több időt szentelni egy olyan kapcsolatra, ahol nincs közös célotok és nem együtt képzelitek el a jövőt.

2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Serious07 válasza:
100%

Nekem az lenne a véleményem , hogy:

nem tudja elképzelni a jövőt veled ,de azért szeret. vagyis veled van mert szeret de nem sokáig lesz így. amint már nem fog szeretni akkor szakítani fog veled.

próbáld meg kiküszöbölni a hibát hátha megtudod miért nem tudja elképzelni veled a jövőt és tudsz e még rajta javítani!:)

2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát elég bunkócska .nem veled tervez?
2011. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem őszinte volt. Ebben a korban nem az a legfontosabb az embernek, hogy családja, gyereke legyen és hogy még 60 év múlva is együtt legyenek. Csak a csajoknak van olyan illúzióik, hogy az aktuális pasival élik le az életüket.

Vagy most hazudjon neked, hogy feleségül fog venni?

2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott helyben szakítottam volna, mivel én csak olyan kapcsolatot tartok fenn, amiben látom a perspektívát. És kib.szott dühös lennék, hogy rabolta az időmet.


25 N

2011. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez köntörfalazásnak tűnik, személy szerint ki nem állhatom, ha mellébeszélnek. Szeret, de ez nem fog örökké tartani (gyakorlatilag ezt mondta), akkor véleményem szerint egyértelmű, hogy nem is szeret igazán. Átmenetileg, amíg nem talál jobbat, elvan veled, de túl nagy dolgokra ne számíts.

22N

2011. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az én drágalátos exbarátom hozzáállása is ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy ezt ő nekem nem mondta a szemembe. Szóval a tiéd legalább ebből a szempontból egyenes, hogy ezt megmondta kerek-perec. Én is nagy boldogan terveztem a közös jövőt, házasságot, gyerekeket szerettem volna és mikor erre rákérdeztem, belehazudott a képembe, hogy persze-persze, ő is. Aztán egyre jobban éreztem, hogy nem szeret eléggé és akkor kiszedtem belőle, hogy valójában soha nem gondolkodott azon, hogy el akar-e venni feleségül és gyereket sem akar tőlem. Vagyis elvolt mellettem évekig mint a befőtt. Nagyon nehéz volt, de elküldtem a p.csába. Még most sem tettem túl magam rajta teljesen.
2011. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!