Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati dilemma, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati dilemma, mi a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Decemberben szakítottunk barátommal. Már régóta húzódik a dolog, ő mondta ki, hogy vége. Aznap, miután vége lett még voltunk együtt... úgy... aztán elment. Akkor eltelt két nap és megint szexeltünk... Aztán eltelt kb. egy hónap, hogy nem beszéltünk egymással, csak párszor össze futottunk utcán stb.. Aztán elhatároztam, hogy beszélek vele, de féltem és reménytelennek éreztem a helyzetet. Kitaláltam egy ürügyet amivel oda megyek hozzá. Meg is beszéltük, de nem sikerült beszélni vele, mert ott volt barátja. Akkor már láttam rajt, hogy ő se bírja és beszélne velem. Aztán utána lévő héten megint megpróbálkoztam, de úgy voltam vele, hogy megvárom míg ő lép. És lépett, elkezdtünk beszélgetni, tök sokat voltunk együt, volt megint szex... és eszméletlen jó volt... Mondta, hogy mindenképpen akart velem beszélni, akkor is amikor nem jött össze haverja miatt és már egy csomó tervet kitalált, hogy találkozzunk. Azóta titokban járunk össze, de már nagyon elegem van... Félek beszélgetést kezdeményezni, mert nem tudom mire fogunk jutni a kapcsolatunkat illetően... Az érzelmi háttere a dolognak az, hogy én egy rossz esemény következtében bedepiztem, kb. 2 és fél éve, és nem voltam hajlandó kimászni a gödörből, folyamatosan rajta lógtam, nem tudtam önálló döntéseket hozni, nem volt saját életem, nem volt hobbim, célom az életben. És ez a szakítás nyitotta fel a szemem, hogy huszonéves koromhoz képest úgy élek mint egy nagymama. És most hogy lassan 2 hónapja "egyedül" vagyok, rájöttem, hogy önállóan is életképes vagyok :D és teljesen feltölt energiával. Jó szingliként, de sokszor hiányzik. Megtanultam, hogy szabadságot is kell hagyni a másik félnek. Nem tudom mit csináljak... Volt már valakivel ilyen? Légyszi segítsetek!
2011. febr. 18. 11:56
 1/2 kisnita ***** válasza:
Az utolsó pér sort amit írtál mond el a srácnak és várd meg mit reagál rá. Ha újra akarja kezdeni akkor élj úgy ahogy most élsz, ne ragadj rá, de szeresd. Ha nem akar már téged akkor próbáld elfelejteni, ne járt össze vele szexelni mert nem fogsz tudni csak úgy gondolni rá. Ha nem akar már összejönni veled akkor ne ess újra depibe, motiváljon az, hogy jó szinglinek lenni és akkor kereshetsz magadnak pasit, szexpartnert, társat, stb amikor akarsz.
2011. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nehezíti meg a tovább lépést, hogy majdnem 4 évet töltöttünk együtt és amíg jól voltam nagyon szuper volt a kapcsolatunk, imádtuk egymást. És elsők voltunk egymásnak, minden téren... Én nem tudom, hogy tovább lépnék-e, de ha akarnék is vissza tartana sztem. Már beszéltem vele az újrakezdés dologról, de igazából én is bizonytalan voltam e téren és ő se tudja mit akar. Meg most mióta "külön" vagyunk el tudtam élvezni szex közben. És tudom, hogy őt ez is bántotta, hogy az évek során nem sikerült eljuttatnia a csúcsra... Tudom, hogy tetszik neki az új, magabiztos énem, de félek, hogy ha újra "láncra lennék verve" elveszteném magam. Talán nem. Nagyon jó pár vagyunk, kívül-belül össze illünk és nem tudom miért nem sikerült változtatnom időben, miért kellett hozzá a szakítás...
2011. febr. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!