Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzi hiányát a sex-nek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzi hiányát a sex-nek a párom, én annál inkább. Mi lehet a megoldás? Állandó a helyzet sajnos.Nem is értem hogy lehet hogy egészséges fiatal nem kívánja a sex-et

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hormonok, stressz, munkahelyváltás , sok munka, boldogtalanság,túlterheltség, unalmas kapcsolat és ilyenek.
2009. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyunk egyformák, és a fiuk , lányok is másképpen "működnek".

Lehet, hogy meg kellene kérdezned a párod, hogy mi az oka annak, hogy most nem kívánja annyira a szex-et,mint korábban.


Üdv!

2009. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Egy darabig bírod, meg mondogatod, h szereted... Aztán a szerelem is múlik a sok frusztráció miatt... és a végén lecseréled. Na ez az utolsó a megoldás.
2009. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utcsó válaszolónak üzenem, még akkor nem voltál szerelmes!

ha az vagy, akkor meg tudjátok beszélni és orvosolni.

ha nem, akkor tényleg nem marad más választásod, minthogy mást keress magadnak.

2009. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen helyzet, párom fáradt volt, gondterhelt ,de megvártam nem csaltam meg mostmár minden rendben mint régen! ;-) TÜRELEM kell, nagyon sok türelem..:)
2009. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyél vele őszinte mond el ,hogy ezen sokat filóztál és ,hogy ez téged nagyon bánt beszéljétek meg. Ne haragudj a kérdésér: 1 kis hosszabb ráhangolódás sem segít? ha egyáltalán nem kíván az elég baj.
2013. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!