Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent, ha ennyit gondolkodik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már többször szeretett volna velem összejönni. Többszöri elutasítás után is próbálkozott még. kb. 1 hónapja, h csak ritkán beszéltünk, és nem kérdezte meg, h el tudom-e vele képzelni. Időközben rájöttem, h én nagyon is szeretnék vele lenni. Ezt 2 napja el is mondtam a szemébe. Teljes meglepődés a részéről. Úgy vettem észre, h örül neki, azt mondta, h át kell gondolja. Azóta nem hívott. Mit kell ennyit gondolkodjon?? Ez rosszat jelent? Hogy látjátok?
2011. febr. 19. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak visszaadja a fricskát, úgyh még vár a válasszal
2011. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, hogy át kell gondolnia. nyilván valamit lát-ott benned ha többször is próbálkozott, mert a nagy többség továbbáll 1 v. 2 visszautasítás után. nyilván elgondolkodik, hogy most akkor mit is akarsz valójában, hogy egyáltalán te komolyan gondolod-e vagy pár nap múlva meggondolod magad.

szerintem egy átlagos reakció volt, meglepődött és helyreteszi a dolgokat fejben. ha keresni fogja a társaságod akkor egyértelmű, hogy mit akar.

23f

2011. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!