Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek az 1 éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
14 éves
2011. febr. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
képet berámázva rólatok:D
2011. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vibrátort :D
2011. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél semmit. Talán egy csokor virágot, vagy csokit. De igazából nem az számít, hogy mit adsz neki hanem hogy mennyire szereted. Pl én a barátomtól nem szoktam kapni semmit, mert mi megbeszéltük , hogy nem ajándékozzuk meg egymást csak születésnapkor meg karácsonykor. :D De a szeretet a legfontosabb ;)
2011. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb valami saját készítésű ajándék, mert az sokkal emlékezetesebb.Fotó összeállítás, szerelmes levél, vers, dalok stb attól függ mit csinálnál meg szívesen...

Sok sikert! Meg találjatok ki valami romantikus programot, pl elmentek oda, ahol összejöttetek vagy valami szép helyre, és érezzétek jól magatokat!!!

2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!