Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne egy kihűlőfélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne egy kihűlőfélben lévő kapcsolatot helyrehozni?

Figyelt kérdés
lassan 9 hónapja járok a barátommal, de kb 1-2 hónapja kezdődött a kihűlés. van, hogy nem tudom mit mondjak neki, de van, hogy pörög a beszélgetés. aztán nem csinálunk sok változatos programot az a baj. helyre lehetne ezt még hozni?
2011. febr. 19. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyújt alá.
2011. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyújts*
2011. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Huan001 ***** válasza:
radiátorral
2011. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
valami konkrétabb segítség?
2011. febr. 19. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, helyre lehet hozni. Szerintem első lépésként mondd el neki, hogy mit figyeltél meg és hogy szeretnéd jobbá tenni a dolgokat kettőtök közt. Kérdezd meg, hogy Ő minek örülne, milyen programoknak és Te is mondd el neki, hogy miket csinálnál vele szívesen. Általában a kapcsolatokban a nőre marad a dolgok leszervezése. Azt is csinálhatod, hogy már eleve úgy mész át hozzá, hogy a net-en kinézel progikat és megmondod neki, hogy azok közül válasszon. :-)
2011. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha beszélnél vele erről? Meg kell beszélni, hogy kicsit unalmas a kapcsolat és hogy változtatni kellene pár dolgon. Több közös program pl.
2011. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az is baj, hogy a barátaink közül, csak 2-3 ember közös, én nem kedvelem az ő többi barátját, ő meg az enyémeket nem...
2011. febr. 19. 15:34
 8/13 acel ***** válasza:

A tiétek még egy szerencsés dolog hogy vannak barátok, nálunk neki nem voltak.

-nem kell feltétlen a barátokhoz fordulni, akivel jóban vagy azoknak jelezd hogy valamit változtatni akarsz ez ügyben és ha tudnak akkor segítsenek tanácsokkal.

-mindenképpen beszélj vele minél többet ez ügyben!

-közös program! mindegy mi az csak közös legyen.

-ne várd hogy magától észreveszi a problémákat mindet el kell mondani ami neked nem teszik, leginkább azt ami tetszik!

-am legjobban az ágyban tudod felmelegíteni a kapcsolatot, arra minden répával rendelkező erektusz felkapja a fejét! :) a másik hasa! de azt inkább utána. 22f

2011. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok-sok-sok közös program. Folyamatosan.


Nekem négy éves kapcsolatom hűlt ki teljesen (=szakításig) a nemtörődömség miatt. Úgy gondoltam, egy ilyen hosszú kapcsolatot már nem kell ápolni, megy az magától. Nem megy.

2011. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, de nyilván élvezetesebb lenne, ha közös lenne a társaságunk...az utóbbi időben el is távolodott tőlem kicsit, lehet, mar nem is szerelmes belém igazán. azt is fel lehetne lángoltatni?
2011. febr. 19. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!