Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak oly nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak oly nehezen egymasra azok a lányok és fiuk kik csendesebbek s szerenyebbek nem szeretik a bulikat, nem dohányoznak, nem drogoznak s nem vedelnek. Stb stb?

Figyelt kérdés

- ha vannak ilyenek ezen a oltalon akkor kerem valaszoljon :

- ti hol , hogyan és milyen körűlmények között találtatok egymasra ?

- kor is kérnék szépen , és aki ha nem is tarttozik bele a klrdezett kategóriába de ugy érzi , hogy használható választ tud adni akkor irjon ő is nyugodtan ;)

- 22f vagyok és még senkit sem találtam


2011. febr. 19. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jha és 16/f voltam
2011. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
-s egy masik dolog tudomasom szerint vannak olyan lanyok akik erdeklodnek az urkutatas, csillagaszat, zold-energia , vagy mas erdekes s fizikaval , esetleg elcro/controll mernoki temaban .... csak sajnos itt baROMANIAban nem nagyon latok hasnlo klubbokat ... :( .... a mulkor volt egy csaj aki siznten nagyon vonz minden fizkaval kapcsolatos dolog ...de sajnos ez a bulizos kategoriaba tartozik es mikor megtudta, hogy en nem kedvelem a bulikat azt mondta hogy szerinte melletem unatkozna es neki olyan kell aki bulizni is szeret :(. ( ez az elutasitas azok koze tartozott ami nagy de nagyon fajt mert mikor megtudtam hogy mennyi kozos temank lehetne es meg a csaj is nagyon szep azt hittem vegre megtalatam akit kerestem ...de tevedtem )... egybkent ezt egy masik egyetem levelezo groupjarol keritettem .... ( csak ezzel az a baj nem mindenhova engednek be csak ugy :P )
2011. febr. 19. 20:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, én ismerek pár igen csinos Star Trek-rajongó csajt :):):):) Meg bulizós, vedelős luvnyát is, aki szintén szereti a Trek-et, szóval ez nem ennek a függvénye.
2011. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És még megannyi kocka csaj van aki wowozik, meg animerajongó vagy sci-fi és űrmániás, és a 10 ujjatok megnyalnátok utánuk. Nézegessetek csak animeconokon készült képeket például és meglátjátok mire gondolok. Tény hogy nem ezek vannak többségében de nagyban javult a helyzet ezalatt a pár éve alatt :D
2011. febr. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hoyg miért találunk,de ez tényleg tény. :) Nem szeretek buliba járni és nem dohányzom,nem drogozom,alkoholt is csak mértékkel.Nyílt és nyitott vagyok a kapcsolatokra,mégis.Kicsit visszahúzódósabb,csendesebb vagyok,de ettől függetlenül találhatnék valakit. :) Bár a külsőmmel se vagyok 100%-osn megelégedve.

18L

2011. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
18F vagyok és én közöségi oldalon találtam rá bnőmre másféléve csak turbékolunk:) legjobb helyen mozikban lehet ismerkedni:)
2011. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Istenem én csak azt nem értem mért kell mindenbe belebeszélni ezt a JAJ a szerény emberek miért nem találkoznak? "ROMANIAban nem nagyon latok hasnlo klubbokat." Ennek is biztos semmi köze hozzá, hogy sajnos nem találsz senkit. Egyébként meg miért?.. Az ilyen hülye hozzáláss miatt, mindenbe csak a rosszat keresed.


Komolyan nem tud miért kell emögött bujkálni mikor úgyis tök egyértelmű hogy nem erről van szó.


Egyébként meg ez hogy nem szeret bulizni? Mert mi számít bulinak, vagy akkor társaságot nem kedveli? Na és ez a drog meg alkohol hát ennek tényleg semmi értelme. Báár dohányzásban benne van ugye az a feeling hogy de cool vagyok stb. na de elég sok emberről tudok aki nem dohányos és vannak barátai :O:O!.

2011. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!