Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy hónapja járunk,énvagyok az első barátnője.És hát megismerkedésünk után1héttel jöttünk össze.És nemszerelmes belém...Várja h ki fog alakulni,de nem...Most ma felhívott,és modnta,hogy beszéljük meg mégegyszer,mert hülye volt.Esti beszélgetés

Anna:Hazudtálnekem

Csaba:MIben?

Anna: Akit megcsókolsz,azt szereted akit átölelsz azt szereted ésazal jár az ember aki szeret....És midnen tetted(csók,ölels) hazugság volt!

Csaba:Ha nem szeretnlek,nem hívtalak volna föl ma este, hogy beszéljük meg az egészet újból.

Most akkor MIVAN??????Szeret,nemszeret????

J,tudni kell,h szegénytnagyon-nagyon sok trauma értemostanában(kzelihozzátartozói meghaltak)

A billentyűzetem nem alegjobb,elnéést agpelésihibákért.Köszönöm előre is válaszaitkat!


2011. febr. 19. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem ismerlek titeket, ezért nem tudok válszolni....

De nyílván mivel meg csókolt, átölelt vagy szeret téged vagy kíván téged vagy mindkettő....

Ha meg meghaltak a szerettei ne vár, hogy tetves kis k..rva rózsaszín szívekről fog neked vinnyogni...

Legyél már egy kicsit megértő...A szerelem meg kienk mit jelent, lehet ő sem tudja mit keres...

2011. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túldramatizálod.Az ember nem csak azzal csókolózik,akit szeret.A szerelem kialakulhat közben,de nem feltétlenül.Én is így jártam,nem alakult ki.2 hét után ezt megbeszéltük,de barátként még összejártunk és minimum csók mindig volt,de olykor orális szex is és normális szex is.Szeretem a srácot( 28F ) , de ő csak barátként.Pedig minden volt köztünk,és nagyon egyformák vagyunk.Soha nem fogok még egy ilyet találni és ő se. :) Hihetetlen furcsa dolgok vannak köztünk. :)

18L

2011. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, de nem szerelmes.
2011. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akit megcsókolsz,azt szereted akit átölelsz azt szereted ésazal jár az ember aki szeret"

Ezt te sem gondolod...Menj el egy discoba és nézz szét kicsit...

2011. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jóde én NORMÁLIS emberi apcsolatokról beséltem..Mert normális estebenakitszeretsz azzalcsóolózol, azt öleled, azal fekszelle...
2011. febr. 19. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem mindenki gondolja így...

Lehet, hogy szerelmes, csak még nem tudja....

Adj neki még egy esélyt, majd meglátod mi lesz.

2011. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De félek h csalódok...Nempanaszkodásból,de nekem semkönnyűaz életem...=(haszelleieg ép lennék,zt modnanám, oké... denemtomhbírnám-e...
2011. febr. 19. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom:((

Ha nem vagy szellemileg ép, akkor ne kezdj bele kapcsolatba, mert magaddal és mással is kicseszel. Ha pedig abban a felfogásban élsz, hogy neked muszáj egy ilyen féle szeretet, törődés, próbáljátok meg rendbe hozni az életeteket. Nem menekülhetsz a fájdalomtól és a csalódástól. Mindig ott lesz a lehetőség, nézz szembe vele!

2011. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:Anyukámis ezt mondta;) le szeretnémírni nektek, köszönöm szépenasegtséget,újra "jrunk"úgymond vagy nemtudomlegalábbis együtt vagyunk...

köszöö a segtségetmégegszer!

2011. febr. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!