Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok fiúk nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok fiúk nem szeretnek vagy szeretnek diszkóba járni?

Figyelt kérdés
Én 30 évessen ma sem , régen sem jártam !!
2011. febr. 20. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En mikor tini voltam szerettem, ma mar az is nyug, hogy a szegeny baratnom a szulinapjan el akar menni tancolni, nekem annyira, de annyira nincs kedvem a sok reszeg hulyehez :S
2011. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
100%

ki nem állhatom azokat a helyeket. igénytelen bömbölő zene megy, tömeg van, cigifüst, a lerészegedésről meg a d*gásról szól az egész. tiszta Szodoma és Gomorra.

habár a minap haveromtól megkaptam, hogy nyugdíjas vagyok, mert folyton zsörtölődök meg elégedetlenkedek... :D

(szinte sose írom oda, de most talán van információértéke) 21/f

2011. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Aki szereti azt a zenét, az szeret. Én például igen, ráadásul a társaság is jó, akivel járni szoktam.


Az, hogy milyen zene igénytelen, azt ne keverjük ide. Kinek a pap, kinek a papsajt.

2011. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hat ez aranyos, nyugdijas!

En a haziasszonyt szoktam megkapni. Elso voltam.

2011. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is rühelltem..

Zsúfolt - mozogni nem lehet, csak lökdösődni.

Füstös - levegőt kapni nem lehet..

Hangos - kommunikálni, beszélgetni nem lehet.

Az ilyen helyeket nem csodálom, hogy nem lehet pia/drog nélkül elviselni... furcsa dolog ez a bulikultúra..

2011. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Messze elkerülüm ezekt a helyeket.

21F

2011. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nemtom egyszerűen hülyeségnek tartom az egészet ha olyan kedvem van, akkor áthívom a haverokat, és a nagy hangfalon azt hallgatunk, amit akarunk.

14/F

2011. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
baromság az ember nem tud nyugodtan sétálni péntekenként a városba mert tele van a sok alkesz húgyagyú fiatallal vissza kellene állítani a sorkatonaságot hátha tanulnának valami kis alázatot és talán lenne bennük egy kis tartás !!!
2011. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek 00:07-essel. :) Én is megkapok ilyesmiket, de ha nem élvezem, nem fogok pár idióta kedvéért bulizni járni. :D

Ami még szóba jöhet, az egy koncert (rock), de az is néha elég rossz, mikor a nyakamba liheg pár részeg. :D Életemben nem szagoltam olyan büdöset, mint egyszer egy koncerten. Egészen addig nem hittem, hogy lehet hagymából pálinkát főzni...

16/L

(és nem rocker :D )

2011. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a diszkóba a zene miatt megyek pontosabban azért, hogy barátokkal barátnökkel táncojunk pár órát kikapcsolódjunk, de semmiképp nem ismerkedni stb.(igénytelen zene az hülyeség akkor csőlátású vagy mert sok diszkó van és sokféle zenét játszanak hpuse trance r&b akár dubstep vagy drum n bass tény, hogy deathmetalt kevés helyen de ha csak 1féle ilyen szélsőséges stílust kedvelsz te vagy igénytelen)

Amikor tehetem hétvégén elmegyünk pár órára valami diszkóba hétköznap pedig beülünk 1 kávéra sörre a barátokkal vagy 1 filmre.

22F

2011. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!