Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megváltozni. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megváltozni. Hogyan kivitelezhetem?

Figyelt kérdés

A kérdést megmagyaráznadó, címszavakban összefoglalom a problémámat:

- 24 éves srác vagyok,még nem volt barátnőm

- átlagos kinézetűnek tartom magam

- bunkónak sem avgyok mondható

- nézem a lányokat,de nem tudok mit mondani,ha esetleg kezdeményeznék (emiatt kényszerülök az internetes társkeresőkre) :S


2011. okt. 26. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szevasz nekem sem volt barátnőm, de egyszer majdnem lett 10. osztályos kiránduláson nagyon bebasztam és ordibáltam mindenkivel, kötekedtem azokkal akikkel amúgy nem mernék és egy lányhoz elég közel kerültem, ölelgettem + puszilgattuk egymást 1 napig tartott, másnap suliba odajött hozzám köszönt megsimogatta a fejem én meg kijózanodott beszari létemre nem léptem semmit, kb. itt elcsesztem az egészet :( azóta semmi

Látszott a csajon hogy akar tőlem valamit meg ha durva vagyok az imponál neki csak 1 napig voltam "menő"

Úgyhogy szerintem ne légy visszahúzódó beszari alak mint én és talán sikerül. Sok szerencsét!

2011. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbálok tenni vmit.:S
2011. okt. 26. 13:37
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyszer csak sikerül. :)
2011. okt. 26. 14:29
 4/18 anonim válasza:
Az első és legfontosabb, hogy figyeld meg mindig a lány reakcióit! Amiből szürhetsz!!! Nem kell rögön szóba állni vele ahhoz, hogy lásd, milyen hatást gyakorolsz rá! Első egy mosoly! Amennyiben visszamosolyog FÉLIG jó kezdés! Azért félig, mert az a "viszont mosoly" lehet nála udvariasság, félénkség és valószívűleg tetszik neki a tudat, hogy tetszett egy fiúnak! És itt jön a másik kommentelő megjegyzése, hogy bátornak kell lenned és NEKED kell megtenned az első lépéseket, és ODA KELL MENNED HOZZÁ! Ez olyan, mint egy jól levezetett értékesítés, csak itt "magadat kell eladnod"!!! :) Ahhoz tudnod kell a lány igényeit! Azt felmérheted a lány külsejéből, baráti körének megfigyelésével, stb. ... FONTOS!!! Mindenképpen légy' merész, mert ez a feladat sajnos elsősorban a férfiakra van ráruházva, de nem feltétlen kell megváltoznod, csak okosan kell szelektálnod!!! ...és nem biztos, hogy a topmodell lányok (akikre titokban vágyik az ember) a legjobb választások!!! Ha gondolod szívesen írok még kérdéseidre! :)
2011. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal,hogy egy bombázóknak nem kellek. Viszont egy szolidabb kinézetű lánynál lenne esélyem.
2011. okt. 28. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne félj kezdeményezni! nem kell komolyan venni a csajokat... Szedj fel minnél többet, és halmozd fel őket, közben akár az igazit is megtalálhatod :)
2011. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szedjek fel minél többet. Pláne úgy,hogy 10-ből 63 elutasít. :S
2011. okt. 28. 11:53
 8/18 anonim válasza:

Szerintem először gondolj ki egy szitut, mondjuk hogy meghívod kávéra a csajt. Ezt "próbáld el" egy olyan lánnyal, aki csak jó ismerősöd, vagy rokon, és figyeld meg, hogy a családi témákon kívül (ha rokonnal csinálod) milyen más dolgokról tudsz még beszélgetni egy lánnyal. Tehát először meg kell figyelned, hogy mik a jó témák, kell egy kis önbizalmat gyűjteni, és az benne a jó, hogy a lányokkal, akik még csak "kísérleti nyuszik", nem érzed magad rosszul. Persze nekik ne mond meg, hogy épp gyakorolsz xD Jó, ez hülyén hangzik, de régebben én is a fiú haverokkal beszélgettem, és nem éreztem magam kellemetlenül, és máskor már tudtam, hogy semmi gáz nem lesz idegen fiúnál sem.A lényeg, hogy ne gyorsan beszélj, és kínodban ne mondj valami oda nem illőt:D

sok szerencsét;)

2011. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen. Amúgy fiú vagy netán lány?
2011. okt. 28. 11:56
 10/18 anonim válasza:
Ha utolsótól kérdezted, akkor lány vagyok, de írtam is, hogy beszélgettem a fiú haverokkal:D:D Vagy azt hitted homo vagyok?::D
2011. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!