Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a nyelvemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a nyelvemmel vagy hova tegyem csók közben? Tudom, hogy ez magától jön + minden, de egy kis útbaigazitást kérnék töletek. Bunkó válaszolók kiméljenek!

Figyelt kérdés

Hamarosan megkapom életem első csókját és nem tudom,hogy hogy kezdjek neki.

13/L


2011. febr. 20. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb ha először a sehová se teszed, jól helyen van a szádba még. Nyelves csókot akkor adnak egymásnak az emberek ha járnak és nem 3naposak.
2011. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járunk... :/ és ha szerinted korai akkor nem kell válaszolni.és nem 3naposak vagyunk... :/
2011. febr. 20. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:

az ajkatok összeér majd a nyelveddel LAZÁN(!)minta pudingos tányért nyalintod.

írtó nehéz elmondani hogykell de ne görcsölj.:)

nem szabad olyankor gondolkozni,csk élvezd a pillanatot:D

a szájprémedre több hangsúlyt fektess ne csak nyelvezz:)

2011. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó. köszi a választ.legalább valaki nem paraszt módjára válaszolt ¤).
2011. febr. 20. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

szia!

Először is szájrapuszit is kétféle képpen lehet adni!Lehet simán úgy adni,mintha arcra adnád,és lehet úgy is,hogy az ajkatok ellentétesen ér össze!Vagyis a te két ajkad közre fogja az ő felső ajkát(ebből következik,hogy az ő alsó és felső ajka a te alsó ajkad fogja össze).

Na ezek után kicsit ki kell nyitni a szátokat,el is lehet fordítani kicsit az arcotokat,oldalra billentve ellentétesen így könnyebb.Szóval mikor nyílik a szátok,akkor nagyon finoman elindulnak a nyelveitek egymás felé,és lehet folyamatosan köröket leírni egymás nyelvével-mintha kergetőznének,de lehet azt is,hogy csak egy-egy félkört csináltok együtt,utána kiveszitek és ismét szájrapuszi jön:)))

Nagyon jó dolog,remélem jól fog sikerülni az első csókod!!!!

2011. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm.:) eddig ez volt a legjobb válasz. és tudtam is meg belőle olyan dolgot ami majd a segitségemre lehet.köszönöm :D
2011. febr. 20. 14:07
 7/7 anonim válasza:

Ha még csak 13 éves vagy, ne írd ezt oda! Mindenki kis pisisnek gondol majd. Pedig a mostani 13 évesek sokkal érettebbek a régebbieknél!

(Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam!)

2014. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!