Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így tönkre mehet a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tönkre mehet a kapcsolatunk? :/

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk eggyütt.

Eddig mindennap eggyütt voltunk napi 10 órát is akár.

De most talált egy munkahelyet és csak napi egy órát tudunk eggyütt lenni. :S Ez nagyon kevéés...nem igazán tudom elfogadni ezt a helyzetet...mitcsináljak ?:S


16 L 18 F


2010. jún. 29. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem jót fog tenni.

ha meg szétmentek ez mitt, az sem véletlen.

2010. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt kapcsolat ilyen! Ahol valamelyik, esetleg mindkét fél dolgozik! Barátkozz meg a gondolattal és nagyon örülj az egy órának!
2010. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Ha egyszer vele akarsz majd élni, akkor ahhoz meg kell teremteni az alapokat, amihez dolgozni kell. Tehát vagy elfogadod, hogy dolgozik, vagy keres valakit aki ráér veled lenni egésznap.


Amúgy gondolom neki sem könnyű ez a helyzte, szóval szerintem amikor együtt vagytok akkor azt éreztesd vele, hogy mennyire örülsz, hogy épp együtt lehettek és ne azt, hogy neheztelsz rá, mert nincs gyakrabban így. Ha megértő vagy vele, akkor ugyanúgy hibátlanul fog működni a kapcsolat.


Ráadásul még jó is mert nem válik unalmassá, hanem mindig nagyon örültök majd egymásnak

2010. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

inkább örülj, hogy kapott munkát.

de amúgy emiatt nem fog tönkremenni a kapcsolat.

szerinted a házas élet milyen? hazaér a férj és a feleség hullafárattan a munkából, vacsiznak, beszélnek egy kicsit és mennek aludni.

2010. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog tönkremenni, nyugi. Attól hamarabb tönkremehet egy kapcsolat, ha állandóan egymáson lógtok.
2010. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek :DD Köszii szépen
2010. jún. 29. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy fog tönkremenni ettől. Hát, ha munkamániás lesz akkor igen, de ettől a ténytől önmagától nem.
2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fog tönkremenni emiatt, csak eleinte nehéz lesz megszokni az új helyzetet. én mindenképp elsősorban azt tanácsolom neked, hogy őt ne nyaggasd, hogy keveset találkoztok meg ne hisztizz meg ilyenek, mert ő is rávan kényszerülve erre a munka miatt. neki sem a legjobb így, az tuti, nem hiányzik hogy még te is piszkáld emiatt. inkább támogasd mindenben, akkor nem lehet baj. és egyébként meg szerintem jót fog tenni a kapcsolatotoknak. egy párkapcsolat sok próbatételen keresztül meg az életben. ha a sok próba után is együtt maradtok az csak összehoz titeket és még biztosabbak lehettek abban, hogy egymásnak teremtett titeket a sors. 29/L
2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!