Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a párommal. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szvl.4 hetet voltunk egyutt de az utolso hetben mar nagyon elhanyagoltuk egymást es alig talalkoztunk meg o nemtud komoly kapcsolatot létesiteni mert neki kb az a normális ha jol berug egy csajjal es utana eltünik vele pár napra..(ezt o mondta,miutan megkerdeztem tole hogy volt e mar komolyabb kapcsolata)

Es eloszor konyorgott hogy megprobalhatnank meg 1x de en mondtam neki hogy nemhiszem hogy megkene probalni meg 1x mert ha eddig nem ment, ezutan se fog menni.

Ezek utan begurult es eleg durva dolgot mondott.

Aztmondta hogy most jott ra hogyjobban szereti a fapofáju ku*vákat mint engem.:|

Ezek utan mar kicsitse sajnalom hogy szakitottam vele.

Amugy azert szakitottam vele mert eleg sokat iszik meg telleg alig talalkoztunk es eszrevettem hogy ezt a kapcsolatot elegge lesz*rja es hogy nem szeret:S

Jol tettel amit tettem? Mi a velemenyetek?


L/15

F/17


2011. febr. 20. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elirtam.

*Jol tettem amit tettem?

2011. febr. 20. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól tetted. Ennek a pasinak csak szexre kellettél volna amúgy is.
2011. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobban tetted volna, ha megtanulsz használni ékezeteket.

Még mindig nemértem minek b*szni tizen egynéhányévesen...

2011. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi nincsen ekezetem mert angol bill.em van:S

Es meg szuz vagyok es nem kell ribancnak nezni mert o volt a 2. baratom..

2011. febr. 20. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
persze h jól tetted.ez nem is kérdés.fel a fejjel,lesz másik aki majd megbecsül és szeretni fog,meg tisztelni.
2011. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!