Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha azt modnta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha azt modnta a barátnőm amikor szakítottam vele h nagyon szeret és rá 2 napra már van barátja? :O

Figyelt kérdés
Akkor gondolom nagyon szerethetett:S
2010. máj. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeretett valamikor, de mostmár tuti nem! Ha csak nem féltékennyé akar tenni, de az olyan gyerekes! Viszont ha te szakitottál nem mindegy? Örülj, hogy nem szenved miattad, hanem tovább lépett!
2010. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze! A kettő nem zárja ki egymást. Lehet, hogy csak sürgősen felejteni próbál. De az is lehet, hogy tényleg tetszik neki, attól hogy még szeret téged. Lehet egyszerre több embert szeretni. Nekem is van egy komoly kapcsolatom, bensőséges, érzelemdús, nem lennék képes őt megcsalni, otthagyni meg pláne nem. De van egy srác, aki csak így felszínesen bejön. Ha kidobna a pasim, azonkívül, hogy összeomlanék, valószínűleg felszedném:)

Továbbá előfordult már velem, hogy másfél év után otthagyott egy srác, amitől hónapokig szenvedtem, de ettől függetlenül a szakítás után másfél hónappal összejöttem egy sráccal, akibe k*rvára bele voltam zúgva! Mikor 2 hónappal később szakítottunk, akkor miatta is, meg az előző miatt is egyszerre szenvedtem:/

Szóval nyugi, nem hiszem hogy hazudott a csaj, minek állt volna érdekében..

2010. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Mit érdekel téged, szakítottál vele...


Fúú de utálom ezt, a volt barátom is ezt csinálta. Nekiállt hisztizni, hogy két héttel rá már kavartam valakivel. Mintha egy fikarcnyi joga is lett volna erre. Ha neki így könnyebb túltennie magát rajtad, akkor szíve joga. Én fél évig szerelmes voltam a volt barátomba miutánszakított velem, de mégis próbálkoztam, hátha meg tudok szeretni valakit. Most sikerült is.


Szerintem semmi jogod ilyeneken vacakolni! Hagyd őt békén!

21/L

2010. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Ha szeretett volna akkor utána rá se tudott volna nézni másra... Utálom ha valaki ennyire semmibe veszi az előző kapcsolatát. Ennyire nem jelentett volna neki semmit az szégyen.
2010. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne normálisnak, hanem inkább megszokottnak mondjuk... :)


A "szerelem" és a "szeretet" manapság már közhely, ritka az az ember, akinek a szájából komolyan lehet venni.

2010. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajjjj, már miért ne jelentett volna, most attól, hogy még tetszik neki valaki más!! Ráadásul a kérdező hagyta ott. Lehet, hogy próbál felejteni. A többi eshetőséget nem írom le mégegszer.
2010. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes és pofára ejtik, az ritkán áll készen már másnap egy új kapcsolatra.


Szóval eléggé esélyes, hogy ez a dolog már a srác mellett is alakulóban volt, csak a srác miatt inkább nem lépett bele az újba.


Azt nem írtam, hogy nem érezhetett a kis csaj semmit, de azért valljuk be, hogy manapság már a haveri szint + szex is szerelemnek számít. Miközben nem az.

2010. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem két opció van. vagy az ex csajod nem szeretett, vagy annyira szeret, hogy nem tud bele törödni a szakitasba, hogy vége, és valahogy túl kell hogy tedje magát a kapcsin, és keres másik pasit, hogy könyebben el tudjon téged felejteni. ez a saját tapasztalatom. én szoktam néha igy csinálni, ha vége a kapcsinak. mert ha szingli maradok sokáig, akkor bedepisedek, akkor inkább keresek új szerelmet és sokkal könyebben túl tudom tenni magam a volt kapcsimon. de ez nem azt jelentni hogy nem szerettem az ex-em. csaki nincs kedvem depis lenni. 20/L
2010. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!