Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyet?

Figyelt kérdés
párom külföldön dolgozik, és mielőtt kiment elment egy masszőrhöz, és mondta h addig kirak egy plázában. Mondtam h megvárom nála, azt mondta ott biztos nem. Egyedül lakik am. Végül megvártam nála, de miért mondott ilyet? Nem bízik a saját párjában? Hozzátenném az exe a legjobb barátja, neki speciel kulcsa is van h ránézzen a lakásra ha ő kint van, de akkor miért lett volna baj ha én nála várom meg?
2011. febr. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy az nem is az exe...
2011. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
biztos nem csal meg. Csak nem értem miért mondta. Kb 2 hónapos story. Mivel mégis ott vártam meg felejtsem el?
2011. febr. 20. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az exe, akkor mér van még mindíg kulcsa a lakáshoz???

mért nem neked van kulcsod, ta te vagy a párja???

2011. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
biztos nem csal meg. Csak nem értem miért mondta. Kb 2 hónapos story. Mivel mégis ott vártam meg felejtsem el?
2011. febr. 20. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az exe, akkor mér van még mindíg kulcsa a lakáshoz???

mért nem neked van kulcsod, ta te vagy a párja???

2011. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért neki van kulcsa mert ő néz rá a házra. Tegnap mikor megpróbáltam megbeszélni vele és mondtam hogy megkérdeztem itt is, azt mondta nyugodtan leírhatom hogy mennyi ideje vagyunk együtt és mennyit voltam ott és annak ellenére is otthagyott. Ez annyira megbántott. 6 hónapja vagyunk együtt és mivel mindig ott találkozunk gondolhatjátok mennyit voltam már ott. Kedden jön haza és megbeszéljük
2011. febr. 21. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!