Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják azért nincs barátom mert túl igényes vagyok? Igaz ez?! Bővebben

Figyelt kérdés
Nos, mindenki azt mondja azért nincs barátom, mert túl igényes vagyok. Akkora bűn az, hogy szeretném ha majd a párom normális ruhákba öltözne(nem márkásra gondolok), hogy legyen ápolt, mosson fogat, vágja a körmeit, tisztálkodjon, tudjon gondoskodni magáról, és legyen határozott! Akkora bűn ez hogy nem akarok egy tutyimutyi pasit?
2011. okt. 8. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért, sorba állnak a jelentkezők..?
2011. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Jó nő vagy? Mert ha nem, akkor tényleg nehéz ilyet találni, ugyanis az ilyen pasik általában a szép nőkkel vannak. Jöhet a lepontozás de van valóságalapja;)(Ja és nem bántani akartalak) F/24
2011. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezek alap dolgok, szerintem ezzel nem vagy túl igényes!
2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

ez nem tul igényesség ez alap. nálam is.

nem egy böfögő röfögő disznóval akarok együtt lenni.

25/L

2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a tutyimutyi az nem egyenlő az igénytelennel

és olyannal én sem lennék aki nem mos fogat, nem vágja a körmét vagy épp nem fürdik

2011. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez nem túl igényes, ezek alap dolgok, férfire, nőre nézve egyaránt. Szerintem lehet ott a baj, hogy ezeken kívül mindenkiben 1ből a hibát keresed, és mivel emberből vagyunk, meg is találod, és ahelyett, hogy a pozitívumokkal törődnél, a negatív dolgokra fókuszálsz, és ezért nem találsz megfelelőt.
2011. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elég jó nő vagyok, igen :)
2011. okt. 8. 19:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Az elvárásaidat a férfiak nagy része teljesíti. Más lesz itt a hiba. A probléma benned keresendő:) 22F
2011. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én ezt felérem a saját eszemmel h ijen legyek...
2011. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Jogodban áll válogatni.Mivel nem ismerlek azt se moondhatom, hogy veled van a gond, azt se hogy nem veled.Ezek az elvárások szerintem normálisak.Mondjuk azért nem ruha teszi az embert, de én például nem utasitanák el egy lányt, ha tetszik de gyenge ruhákba jár, vagy nem épp olyan stilusos ruhákban, mert ez nem igénytelenség, inkább saját stilus vagy tehetség hiánya és ez nem kizáró ok, ha a csaj amúgy okés.Sajnos a mai világban ez a tendencia, hogy a ruha teszi az embert...de ez felszinesség...


Külföldön sok érdekes ember van, egyeseknek nagyon pattanásos barátnőjük van, egyesek hippisen fura ruhákba öltözködnek, egyeseknek a párjuk tolószékben van stb. stb. és mégis megkapták egymást mert a belső igenis számit és nagyon fontos...Csak ha az ember járkál utcán Magyarországon, minden buta liba azt nézi meg, hogy is van a srác felöltözve...és nagy ritkán 1szer 2szer az életben találkozik az ember egy olyan lánnyal aki csak a szemeimbe néz és engem lát, nem a sok mellékes felszint, mint az hogy milyen stilus farmer meg cipő van rajtam...telefon a kezembe,mit ir a polómon stb. stb.

2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!