Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem visszakapni?

Figyelt kérdés

Körübelül 3 hét alatt 3 lánnyal jártam:S 3 hónapja jöttem össze egy lánnyal.. jól megvoltunk .. még 3 hete nem találkoztam egy másikkal..aztán vele jöttem össze:S

vele egy hétig jártam,utánna a elsö lány osztálytársával kavartam... utánna vele isszakitottam és visszamentem a legelsöhöz:S de rájöttem hogy én a barátnöjét szeretem(3. lányt) no most micsináljak? mert elég zavaros minden:S


2011. febr. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne köss ki egy lány mellett se, mert eddig se tetted. Csak megbántod az összeset. Az élvezetek halmozása nem bűn, de ha hitegetsz másokat, az nagy baromság. Ha valamelyiket szeretted is, nem hagytad volna el másért.
2011. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 1 hét "járás" az nem különösebben együtt járás... Nem hiszem, hogy túl komoly érzéseid lennének bármelyik lánnyal kapcsolatban, hacsak szórakozni szeretnél, tedd azt, de legyél elég férfi hozzá, hogy nyílt lapokkal játssz.
2011. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, de jobb lesz, ha egy jó ideig nem kezdesz ki lányokkal. Majd ha jön az igazi szerelem azt meg fogod egyből érezni.
2011. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsö lánnyal komolyabb kapcsolatom volt... a másodikat nem szerettem csak ö hitte hogy járunk....

a 3... ö vele valamiért vége lett:S összejöttem az elsövel:S de tudom.és érzem hogy a 3. kellOo

2011. febr. 21. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

azt sem tudod még mit akarsz..most azt mondod tudod melyik lány kell, de lehet ismét belép a következő..

ismerős helyzet, én is áldozata voltam egy ilyen srácnak.. tudd meg nem volt valami jó érzés mikor úgy tudtam minden rendben, főleg hogy ő volt aki programokat szervezett, hívott ide-oda s majd egy telefon hívás után szinte tapintható volt, hogy eldöntötte: nem szeretné folytatni.

másnap így is történt:leadta a rizsát, és belefűzte, hogy most jó ideig nélkülözi a lányokat, mert szinte nem is tudja, mit akar igazán..


rá egy hétre fc-re kiírva: "..napról-napra jobban szeretlek.. "

2011. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!