Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek őt esetleg lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őt esetleg lenne esélyem visszakapni, ha nagyon szeretném? Mit tegyek? Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Vissza szeretném kapni őt.

Megdöbbentem mikor ezt a kérdést megtaláltam. Nem tudom,hogy az én volt barátom írta-e ki, de nagyon hasonló.

Jövőre fogunk érettségizni. (csakhogy a kort behatároljam)

Az a baj, hogy nagyon szeretem még őt, és nem tudom elfelejteni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2011. aug. 7. 11:34
1 2
 1/11 nistina válasza:
Menny el a háza elé mesztelenül egy táblával amire az van írva hoy bassz meg.
2011. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ennél egy picit várhatok értelmesebb és célravezetőbb választ, véleményt? :)
2011. aug. 7. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha minden nap leszopod akkor nem hiszem, hogy elhagy!
2011. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak egy normális választ szeretnék.
2011. aug. 7. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki és mondd el,hogy mit érzel iránta még mindig.Ha akkor is azt mondja amit az előbb láttál írásban,és ha egyátalán tényleg ő írta,akkor azt tanácsolom,hogy hagyd őt.Ha viszont értelmesen megtudjátok beszélni,akkor minden megy tovább.
2011. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De ha tényleg ő az, akkor miért hagyjam őt? Láttad a kommentbe, szerintem szeret még.

2011. aug. 7. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket,csak futólag a kérdést.de most ezt a hiányosságomat bepótoltam :D

őőő,akkor viszont bizonyosodj meg róla,hogy tényleg ő volt az.Ha igen,akkor hajrá,mert szeretitek még egymást,próbáld meg,van veszíteni valód? nincs. Sok Sikert

2011. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha tényleg ő volt az, akkor szerinted megalázkodás lenne írni neki?

Én nagyon szerelmes vagyok belé.

Ő viszont már december végén szakított velem.

Mit mondjak neki? Hogyan szerezzem vissza a szerelmét?

+ félek, hogy azóta megváltozott, és már nem érdeklem

2011. aug. 7. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy módon derülhet ki,ha beszélsz vele.Nem kell semmilyen regénnyel készülni,azt mondd amit gondolsz róla és a kapcsolatotokról.Hogy te még mindig mély érzéseket táplálsz iránta,és úgy érzed fontos neked,sőőt nagyon fontos része az életednek ennyi idő után is.És most döbbentél rá igazán,hogy mennyit veszítettél amikor elhagyott.Eltelt kicsivel több mint fél év.Ha szeret,akkor ez a "kis szünet" csak segített neki abban,hogy rádöbbenjen mit érez.És persze neked is ebben segített.Viszont,ha már nem szeret azt úgyis megtudod,ha beszélsz vele,és inkább derüljön ki és úgymond "csalódj",mint valótlan dolgokban keresni az igazságot,vagy álmokba menekülni.Remélem segíthettem és azt is,hogy sikerül megbeszélnetek,írj majd :) ;)
2011. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kötözködésből, de az a kérdés 8 hónapja íródott, nem? ha ez idő alatt semmit nem beszéltetek... hát, keresd meg, egy próbát megér, de ne éld bele magad, könnyen lehet, hogy már tovább lépett. főleg ha nem keresett, szerintem nem bánta meg a döntést... sajnálom:(
2011. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!