Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan áljak bosszut az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan áljak bosszut az exem?

Figyelt kérdés
roviden: kihasznalt, elhagyott, megalázott + egy koleszon lakunk, kozos baratok meg minden. Mivel alazhatnam meg? Hogyan viselkedjek vele?
2011. febr. 21. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
hehe erre rábasztál :D
2011. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
lol ahol én lakok koleszban ott is az egyik csaj ilyen állapotban van :D
2011. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nézd levegőnek. Mintha nem is ismernél.

Én 5 éve szakítottam a barátommal, megalázott, kihasznált, folyamatosan hazudozott, úgy tekintett rám mint egy tárgyra, aki természetes hogy van neki és ezért semmit nem kell tennie. Miután szakítottam vele, gusztustalan módon akart vissza szerezni, ékszerekkel akart megvenni. Majd mikor rájött, hogy nem lehet próbált alám ásni, a közös barátaink előtt r*bancnak beállítani stb.

Nem figyeltem rá, mintha nem is létezne. Nincs semmi értelme a bosszúnak, csak magadat minősíted. Úgy ahogy az én exem is tette anno, a közös barátok, mind megszakították vele a kapcsolatot.

2011. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Hogy alázott meg??

Miért hagytad, hogy kihasznájlon???

2011. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csapd le mint a taxiórát ;)..Akkor rájön.:D
2011. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagj a kepebe olyan dolgokat amiket nem gondolt volna h te megteszed
2011. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek,de a legjobb bosszú ha felszedsz egy új csajt:DDDD

Van a megalázásnál,a szánalmas visszakönyörgésnél és egyéb próbálkozásnál sokkal borzasztóbb is.Ez pedig ha valakit semmibe vesznek,levegőbe néznek.Szakíts meg vele minden kapcsolatot,ne köszönj,ne hívd,ne írj neki se sms-t se emailt.Ez a legjobb bosszú...

2011. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hol? ***** válasza:
Megalázott ? Nyilvánosan lefosott vagy mi ?
2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

„Tegnap még bosszút akartál vagy megváltást, azt akartad, hogy telefonáljon, vagy azt, hogy reád szoruljon, vagy hogy vigyék börtönbe és végezzék ki. Tudod, amíg ilyesmit érzel, a másik a messzeségben örül. Addig még hatalma van fölötted. Amíg bosszúért kiáltasz, a másik kezeit dörzsöli, mert a bosszú, az vágy is, a bosszú megkötöttség. De eljön egy nap, mikor felébredsz, szemed dörzsölöd, ásítsz, s egyszerre észreveszed, hogy már nem akarsz semmit. Nem bánod azt sem, ha szembejön az utcán. Ha telefonál, felelsz, ahogy illik. Ha látni akar, és muszáj találkozni vele, kérem, tessék. És mindez, belülről, egészen laza és őszinte, tudod... nincs többé semmi görcsös, semmi fájdalmas, semmi önkívületes az egészben. Mi történt? Nem érted. Már nem akarsz bosszút, nem... s megtudod, hogy ez az igazi bosszú, az egyetlen, a tökételes, az, hogy már nem akarsz semmit tőle, nem kívánsz neki rosszat, sem jót, nem tud többé fájdalmat szerezni neked.”

Márai Sándor

2011. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!