Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állhatnék bosszút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút? Velem egyidőben mással is kavart.

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel szakítottam, már nem is vagyunk beszélőviszonyban csak köszönünk egymásnak. Viszont utólag tudtam meg, hogy amíg velem járt, több mindenkivel kavart, kb 4-5 lánnyal egyszerre, valakivel csók és egyéb más is megesett... Tudtam, hogy nagy szoknyapecér, de azt hittem akkor sikerült bekötnöm a fejét, de tévedtem... Mindig előadta a szent bárányt, hogy ő csak engem szeret stb...

Valami tipp, hogyan "szivathatnám" meg ezt a srácot?

köszi!

20/L


2011. máj. 17. 22:17
 1/5 Kingaa1 ***** válasza:
100%
20evesen legyen nagyobb problemad egy bosszunal!
2011. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na szép. Lányok mikor tanuljátok meg, hogy az ilyen ember nem változik meg! Nagyon sajnálom, hogy átvert, de tényleg nem megoldás a bosszú. Próbáld meg elfelejteni. Én is szívesen megszívatnák egy valakit, de tudom nem tehetem, mert helytelen.
2011. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj rajta túl. Ezzel nem éri meg foglalkozni. Ami elmúlt az elmúlt.
2011. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem elhiheted,hogy még azt sem érdemli meg,hogy bosszút állj rajta!Ezzel az Ő szintjére süllyednél le.

Egyébként tudom én,hogy édes a bosszú,de felnőtt embereknél azért kicsit aljas dolog.Én majdnem az állásommal fizettem,csak mert egy gyerekes,kicsinyes barom bosszút akart állni rajtam (holott az Ő viselkedése nagyon szint alatt van,és nem követtem el halálos bűnt).Szóval higgadj le inkább,és ne pazarolj ilyemsire időt/energiát!

2011. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önts állott pisit a postaládájába!
2011. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!