Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, és hogyan dolgozzam fel, hogy a barátnőmnek más mindig fontosabb?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy hónapja ment ki Angliába, egy kis faluba. Gyerekekre vigyázni, nem messze tőlük lakik egy hozzá hasonló lány, akivel mostanában elég jól kijönnek. Valentinkor kocsmába mennek, meghát majd holnap is, meg a múlt héten is kétszer, meg az előtt is, már elég sok alkalommal.(de még ráadásul mindig éjfélig vannak kint, nem mondom még elmennek délutnántól 9-ig vagy valami). A múlt héten véletlenül felhívtam, mert már nagyon sokáig vártam, már éjfél volt és azt mondta,hogy jön kicsit hamarább msn-re. Hívom, azonnal felvette, szinte még ki se csöngött. Síri csönd volt, senkit nem hallottam csak őt, azt mondta,hogy még várjak 20 percet mert hazakiséri a barátnőjet. Mondom oké. De előtte még leírta,hogy a barátnője közel lakik a kocsmához, ő pedig messzebb. Olyan fura volt a hangja. Szerintetek ez csak nekem esik rosszul? Mivel itthonmaradtam és nincs munkám. Már másfél éve járunk és komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat( ilyen örökkön örökké édes, meg ilyenek).Meg oda is úgy ment ki,hogy keres nekem melót. De a testvéremmel itthon most van egy lehetőségem vállalkozást nyitni. És még először azt várnám meg, de nem nagyon mondott még a barátnőm se semmit a melóval kapcsolatban, mert nem nagyon volt ideje utánna nézni. Én is voltam nyáron két hónapig Londonban. De hazajöttem mert hajóra szerettünk volna menni együtt, és otthagytam a melóm (főleg miatta), mert nem akart kijönni, mert ő nem akar Angliában dolgozni. Nem nagyon jártam bulizgatni, meg főleg pub-okba nem. Egyszer voltam az ottani barátommal az egyik ismerősüknél iszogatni kicsit. Ez csak nekem esik rosszul, vagy talán másnak is rosszul esne? És ő azt mondja: jól van nem gondolod,hogy minden hétvégén bent ülök, ki kell használni,hogy itt vagyok. Aztán a hajóból meg nem lett semmi, mert akarályokba ütközött, nem volt olyan egszerű. ahogy ő azt elmondta. És most ő szuperül érzi magát a barátnőjével. Én meg furán érzem magam itthon egyedül, se meló, se barát. Szerintetek szeret ez a lány engem? És bízzak én benne így?
2009. febr. 14. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is roszzul esne. A bizalomról nem tudok mit mondani, viszont biztosan szeret, csak saját magát sokkal jobban.
2009. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!