Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap reggel óta nem láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap reggel óta nem láttam a barátom, eltűnt. Nem telefonált és meg kész ideg vagyok. Mit tegyek, vagy hol keressem?

Figyelt kérdés
Kicsit hajba kaptunk, de nem annyira, hogy ne lehessen megbeszélni.
2009. febr. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szüleit, ismerőseit, szomszédját hívtad? Lehet, hogy csak kikapcsolódott kicsit, átgondolja a dolgokat. Ha 24 óra múlva sem kerül elő (és senki sem látta), hívhatod a rendőrséget, de 48 órát meg kell várni sajnos :(

majd írd meg a fejleményeket. Remélem előkerül.

2009. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak annyit tudok javasolni, hogy hívd fel a szüleit. Vagy a barátait, hogy nem tudnak-e róla valamit. Egyszer én is megijedtem, aztán kiderült, hogy barátomnak csak haveros hétvégére volt szüksége. Én három napig kerestem a haverjain, végül a szülei nyugtattak meg hogy nincs semmi baja. Szólhatott volna előtte, hogy ne aggódjak, csak nincs kedve találkozni...

Egyszer nekem is sikerült meglepetést okozni, Svédországban voltam két hétig egyedül, és írtam barátomnak hogy nincs a kártyámon pénz. Azzal nem számolt, hogy ha nincs pénzem, akkor ő sem tud hívni ugyebár. Hívott ezerszer, de az én telefonom még csak ki se csörgött. Megijdet, és két nap múlva felhívta anyuékat, hogy valami baj van, nem lehet elérni, aztán ők is hivogatni kezdtek, de aztán feltöltötték a kártyámat és lááám, egycsapásra előkerültem! :)

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, biztos csak neki is támadt hirtelen "jobb" dolga... majd csak előkerül :)

2009. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség a férfi és a női barátság között?


Nők között barátság:

Egy napon a feleség nem jött haza, a férj megkérdezte hol aludt, a felesége azt válaszolta,hogy az egyik barátnőjénél.

A férj felhívta a 10 legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.


Férfiak között barátság:

Egy napon a férj nem jött haza este, a felesége megkérdezte hol aludt, a férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál.

A felesége felhívta a 10 legjobb barátját, 8-án igazolták, hogy ott aludt, 2-en hogy még ott van.

2009. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap este hazajött, de előadott valami történetet. Ma szakítottunk!
2009. febr. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!