Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a táv kapcsolatrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a táv kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy egybe kell írni...
2011. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szar dolog


sok éves kapcsolatban pár hónapig elviselhető,de egyénként nincs értelme

2011. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, hosszu tavon nem mukodik.
2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én ezt a heti két találkozást is nehezen viselem , rá is megy a kapcsolat,tehát a jövőben sem leszek a távkapcsolat híve...
2011. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek benne! Nekem az ha két ember mondjuk havonta egy hétvégére találkozik, nem kapcsolat!
2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem működik
2011. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Akkor én kivétel leszek. Nekünk működött.

Én Pesten laktam, párom Szolnokon. 7végente találkoztunk, plusz amikor a munkából eltudtunk szabadulni. Bár nekem az előbb ment, mivel ő tanár.

Előfordult, hogy már csütörtök délutántól lent voltam, de volt olyan is, hogy csak szombaton :S

Összeköltöztünk és nem sokára megszületik a kislányunk.

Én nagyon szerelmes voltam és ő is, talán ezért sikerült ... de nem tudom, lehet, hogy egyszerűen csak 'szerencsénk' volt egymással.

2011. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán működik,és úgy hogy előtte már éltetek együtt is,kettő mély érzelmek kellenek hozzá mindkét oldalról.
2011. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Van akinek működik és képes elviselni hogy a párját jobb esetben hetente vagy két hetente látja.Én ennek nem vagyok híve nem tudom hogy lehet elviselni.Biztos nem bírnám ki csak ideig óráig.Nagyon megviseli az egész kapcsolatot.
2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

balgaság. ha felnőtt emberek vagytok, akkor meg lehet oldani, hogy valamelyikőtök a párjához költözzön. ha tinik, akkor meg pláne nincs értelme.


egyébként egybe írandó. :P

2011. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!