Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szeretői kapcsolatról? Mindkét oldalról.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó amíg nem érzel szorosabb vonzalmat szexen kívül, azaz nem leszel bele szerelmes...mert ha igen akkor meg vagy lőve.


Voltam szerető 2x is és egy idő után mindig nagyon megszerettem az illetőt, de tudtam h a párját ugyanakkor nem fogja otthagyni, szóval pár hónapig elmegy, aztán ha előjönnek az érzelmek akkor jobb lelépni!

2011. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mmia válasza:
szeresd azt akivel vagy és tarts ki mellette, ne kiskapukat keress.. ha megcsalod, tiszteld meg annyival a társad, hogy mondd el neki... ha te vagy a szerető akkor meg legyen annyi vér a pucádban és gondolj bele, milyen ha megcsalnak. jó érzés?
2011. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második, azért az élet nem ilyen fekete fehér, nem kell elsőre pálcát törni a szeretők fölött.

Én már csaltam valakit, és velem is épp csalnak valakit... De: én nem voltam szerelmes már a páromba, ás testileg nulla kapcsolat volt köztünk, ez vitt bele a szeretőségbe. Akivel csaltam, azt kedves, értelmes embernek, egy jó értelembe vett gentleman-nek tartottam, de tudtam, hogy nem fogok bele szeretni. És nem is lett köztünk több.

Most egy régi fiú velem csal valakit, akivel neki nem megy a szex. Az ő döntése... A kapcsolatnak ez a része akkor sem működne, ha én nem lennék, vagyis nem miattam nem működik. Rábíztam, hogy elszámoljon a lelkiismeretével.

Engem még nem csaltak meg. Ha fix szeretőt tartana mellett a párom, az fájna. Ha egy alkalmas kalandja lenne csak a szex miatt, azon túl tudnék lépni.

2011. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20:30-as ez tiszta dejavu....

Nekem detto ugyanez volt csak én voltam az a pasi aki a te esetedben a szeretőd volt

2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem török pálcát. Gerinctelen dolog, nem kell elfogadnom, sem helyeselnem. A nagy liberalistáknak csak addig jár a szájuk amíg nem velük esik meg a dolog. Akkor hirtelen kifakulnak a színek, s mégiscsak fekete-fehér lesz a kép.
2011. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!