Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha barátnőtök van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha barátnőtök van, miért írogattok más csajoknak kommenteket a képeikhez?

Figyelt kérdés

a barátom más lányok képeihez írogat olyanokat, hogy "csinos", "remek kép" satöbbi. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, mert amikor velem van, látom rajta, hogy érdeklem, és hogy kellek neki. Csak rosszúl esik látni, hogy másoknak írogat...

fiúk, miért csináljátok ezt?


2011. febr. 23. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írhatna ilyeneket? Ez azért nem egyenértékű azzal, h "rojtosra qrnám a 3,14nádat" :P
2011. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert attól, hogy valakinek van barátnöje, még élö ember marad - lát masokat, van másokról véleménye, és nem csak a barátnövel akar szóbaállni, hanem más emberekkel is.
2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dag ***** válasza:
57%
Mert hűséget fogad az ember, nem vakságot!
2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert haverok? :D Nekem Exem a srác barátainak és srác oszttársainak, olyanokat írogatott, hogy "decuki vagy", meg hogy "szexy" ja és szívekkel, meg smájlikkal ( <3 (L) *_* stb) Szóval ti is csináljátok, csak akik ezt csinálják, nem tudják milyen szar a másik félnek :(

19|F

2011. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is írogatok más lányoknak is mert a barátaim és a barátnőm is mert neki is vannak fiú barátai. Hol itt a probléma?

18F

2011. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Egy nő sem maradhat örökké. (bármennyire is szeretne)

Azért írogatunk mert lehet hogy az a csajszi lesz a következő exünk

2011. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:

Nem értem ezt az egészet... Talán a korotokból fakad. Az hogy valakit szeret az ember attól még adott esetben tarthat csinosnak egy másik lányt is.

Azzal pedig végképp nincs probléma ha egy barátnak megmondod, hogy jól sikerült a képe, vagy milyen csinos rajta. Ha te feltöltesz a facebookra egy képet és beírják alá, hogy csinos vagy, akkor szerinted automatikusan le is akarnak fektetni???

Ha együtt sétáltok az utcán és bámulja a tök idegen csajokat nyálcsorgatva na az a gáz. Akkor meg is érdemel egy jó nagy tockost... :)


26F

2011. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam más fiúk képeihez irogatni akármilyen jóban vagyunk. Mivel nem akarok toluk semmit. És általában akkor szoktak lájkolgatni meg kommentelni képek alá, hogy ha akarsz valakitol valamit. Amúgy meg nem is lenne helyes foleg ha van barátod vagy barátnod.

Szerintem a másikfelet eléggé zavarná.


17/L

2011. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!