Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni, vagy csak nem akarom?! 19/L

Figyelt kérdés

16évesen megismertem egy fiút az iskolába nagyon oda voltam érte, fel is vettem vele kapcsolatot, randiztunk is de nem lett semmi, én persze odáig voltam érte nagyon, aztán lett egy barátom(addig persze elfelejtettem a srácot) utána megint találkoztunk egyszer és megint jött az érzés kb 1évig más fiúkra sem tudtam nézni, utána megint elfelejtettem egy időre, mostanában mondogatta, hogy milyen édes vagyok stb.. (miután szakított a nőjével megint találkoztunk de azt mondta most túl sok lenne neki egy kapcsolat) bele is törődtem. De most megint találkoztunk és smároltunk, és általában ha volt is valami köztünk úgy köszöntünk el egymástól hogy 2puszival, de most lesmárolt a park közepén és most nem értem a dolgot..

most akar tőlem valamit?! vagy csak addig fog velem játszani amíg le nem fekszem vele

annyit még tudni kell róla,hogy azért elég félős a fiú amúgy ő 21éves

valaki mondja meg mert én már nem tudok rajta kiigazodni

légyszi Korral és Nemmel írjatok választ!!


2011. febr. 24. 02:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is osszezavara,vagy egy nagyon bizonytalan fiu,aki nem tudja mit akar,vagy teged akar osszezavarni es behajtani az agyaba.

szerintem jobbat erdemelsz,egy fiut aki bisztos benne,hogy teged akar es teljes mertekben folvallal.Ha tenyleg erzel almit iranta,beszeljetek meg,de ha akkor sem kepes hatarozott dontest hozni,ne vesztegesd az idodet tovabb vele.Eddig is tul sok idot szantal ra!



23L

2011. febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd igyekszem vele megbeszélni :)
2011. febr. 25. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!