Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 evig voltunk egyutt a baratommal es most azt mondta h tobbet nem kellek? Mit tegyek? Hogy szerezzem visza? Nagyon szeretem es vixa akarom kapni mert nagyon faj h vege es nem tudom elfelejteni

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne fussál már utána, az nagyon szánalmas, főleg az gondolja ezt akit vissza akarsz szerezni.


És mi az a vixa???????????????? Magyar szótár esetleg??????

2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt ne erőltesd!TEEE nem kelessz már neki,csinálhatsz akár mit fejen állhatsz stb...de a nem,az NEM-et jelent....
2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a tudtodra adta, hogy NEM KELLESZ NEKI. Ezek után ha megpróbálod visszaszerezni, pluszba még szánalmasnak is fog tartani.
2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a nem az nem. el kell fogadnod...

te meg maradj önmagad, ne haragudj meg rá se semmi, viselkedj normálisan.

aki szeretsz azt el kell engedned...

ha igazán szeret akkor úgyis vissza jön. ha nem akkor meg se érdemelt téged.

2011. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség,hogy nem tudod elfelejteni...mindenkit el lehet felejteni.csak akarni kell.egy másik fiú majd elfelejteti veled.
2011. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!