Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a barátnőm! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátnőm! Szerintetek megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmények. Előttem volt egy 5 éves kapcsolata, amiben már az utólsó két évben nem érezte jól magát, főleg azért mert a csávó megcsalta 2x. A barátnőm akkor vissza csalta, és ezt a kapcsolatunk elején el is mondta. Amit én nehezen de elfogadtam és belementem a kapcsolatba (ennek már 8 hónapja). Azért mondom hogy nehezen, mert szerintem ha valaki egyszer meg tudja azt tenni, hogy megcsalja a párját, még ha nem is érzi magát jól vele, akkor azt ugyan úgy meg fogja tenni a következővel is, mihelyst nem érzi magát jól a kapcsolatban.


Erre tegnap, felutazok hozzá, mivel hétköznap távol vagyunk egymástól, azzal a hírrel várt, hogy hazudott, és hogy nagyon zavarja ezért el akarja mondani. Elkezdte mondani, hogy az a két megcsalás nem két megcsalás volt, hanem összesen (azzal a kettővel együtt, nem pedig pluszba) 8 emberrel csalta meg ebből kettővel többször össze is járt. Egyszóval ki tudja hány alkalom volt...

Amikor ezt meghallottam, kb reagálni sem tudtam. Mondta, hogy elismeri hogy "k**va" volt, de állítja hogy megváltozott, és hogy amióta velem van 180°-os szöget fordult az élete. Én enyhén szólva csalódott voltam, és szarul is esett. Főleg azért mert a kapcsolatunk elején többször is "rémálmaim" voltak, azzal kapcsolatban hogy megcsal, amiatt az előzetesen bevallott két alkalom miatt. Most mi lesz ezután a 8 után...


Nos, én egy olyan típusú ember vagyok, aki ha oda fajulna hogy megcsalja a másikat, akkor inkább véget vetnék a kapcsolatnak, mintsem megcsaljam a a másikat. Mivel úgy gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatból lépni kell mivel ha már másra sandít az ember, akkor ott már nincs minden rendben! Ezen az elven vagyok, és voltam is mindig!


A poén az egészben az, hogy amikor a kapcsolatunk elején megkérdeztem, hogy biztos csak ez a kettő volt, nem volt semmi más? Akkor a szemembe nézett, és rebbenés nélkül MEGESKÜDÖTT hogy csak ez a kettő volt.


Mikor tegnap kiderült ez megkérdeztem tőle, hogy mégis miért hazudott? (Többször is mert több alkalommal is megkérdeztem tőle)

Azt mondta hogy azért, mert tudta hogy akkor el sem kezdtem volna vele járni. Ez így igaz, valószínüleg nem jártam volna vele, de lehetséges hogy adtam volna egy esélyt neki. Ráadásul fel volt picit háborodva, hogy engem miért zavar az, amit nem velem tett, hanem még jóval előttem, mással, és váltig állítja hogy ő megváltozott.


Nem tudom, hogy ezek után, hogy nézzek rá, bízzak-e meg benne továbbra is, mert állítólag számára én vagyok az igazi, és ezt még senkinek sem mondta, de ezek után honnan tudjam, hogy nem-e hazudik ezzel kapcsolatban is, és csupán örül, hogy kiléphetett a másik kapcsolatából, egy jobba?

A másik meg az, hogy most akkor finoman fogalmazva a barátnőm egy k**va??


Nem tudom hogy most szégyelljem, vagy bocsássak meg neki, vagy mi legyen?


2011. febr. 24. 10:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Ne legyél már óvodás!

Ha kéri és szereted, akkor természetesen bocsáss meg neki.

Ha meg ez téged ennyire zavar, akkor szakíts.

2011. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Engem is annyira zavarna, hogy kidobnám a p.icsába.
2011. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát, barátom, ez baromi nehéz helyzet, mert innen, kívülről, könnyen tudom azt mondani, hogy hagyd ott, de te szereted, nem én... Egyelőre ne kapkodj, hanem várj és gondolkodj azon, hogy együtt tudsz-e élni a tudattal, hogy így történt, és meg tudsz-e bízni a lányban. Pl. tudod-e feltételezni azt, hogy most nem hazudott és a továbbiakban nem fog hazudni. Az is egy átgondolandó szempont, hogy azért hazudott, hogy járj vele, vagyis neki "kellettél", birtokolni akart inkább, mint hogy önmagát mutassa, a hibáival együtt. Utóbbi nyilván nagyon nehéz lehet neki, de hosszú távon egyedül ez a járható.
2011. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd azt amit a szived diktal, ha szereted akkor teljesen mindegy milyen volt a multban, ha ez tenyleg a multja...

Azert hazudott, mert szeretjuk eltitkolni eletunk sotet oldalat, amugy ha meg most is megfordul a fejedben, hogy k*rva akkor kepzeld el mit gondoltal volna rola az elejen.

Plussz, ha most elmondta neked azt jelenti, hogy megbizzik benned, fontos vagy neki, ugy erezte annyira elmelyult a kapcsolatotok, hogy elmondhatja.

A kerdes csupan az megeri szakitani egy lannyal csak azert mert hibazott a multban?

Ezt kizarolag te tudhatod.

2011. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

"ma 10:38"


Ezt a bölcs tanácsot...

2011. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Én megértelek teljes mértékben, de vedd figyelembe azt is, hogy ő saját magától mondta el, mert gondolom nem bírt a lelkiismeretével. Ez azért jó, nem?
2011. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer csaltam meg barátomat, akkor nem tudtam a tükörbe nézni. Pedig csak csók volt. De ha ezt többször is képes volt megtenni, akkor valószínűleg már nem változik.

De ez a te életed, a te döntésed és ne az alapján dönts amit itt írnak.

2011. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ember mindig valtozik, fejlodik, tanul a hibaibol stb. Epp erre valo az elet, na meg a tapasztalatok.

Figyelembe kell venni azt is, hogy nem azert csalta meg a volt parjat, mert hianyzott neki a szex, hanem azert mert, a volt parja is megcsalta ot. Persze en is azon allaspont mellett vagyok, hogy akkor inkabb szakitani kell. De ki nem hozott mar rossz dontest zavarodott, csalodott allapotaban.

2011. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bocsásd meg neki. Nem veled tette és téged attól még valóban szerethet! Saját példámon tudom. Én is jó néhány páromat megcsaltam régebben. Tini voltam, élveztem az életet. Viszont a férjemet soha és meg sem tudnám tenni mert halálosan szeretem. És öt nem érdekelte, hogy elötte kivel mit csináltam, az a lényeg, hogy vele ne tegyem.

Nem kell mindenkit egy kalap alá venni, hiszen az exbarátja is más volt mint te vagy. Ezt jegyezd meg.

23/N

2011. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Szeretek vele lenni, így nem akarok vele szakítani, csak hát azért ez elég rosszul esett, hogy így, szemrebbenés nélkül a szemembe tud hazudni, és ráadásul nem is egy alkalommal!

Valahogy ezek után kissé nehezebb lesz megbízni benne, hiszen hogy hétköznap távol vagyunk így "bármit" csinálhat, ha majd a jövőben valamiért úgy érzi hogy a kapcsolatban nem érzi jól magát?

Eddig sem engedtem meg neki, hogy elmenjen egyedül bulizni, mivel féltettem nagyon, amiatt a két alkalom miatt, mert eleinte el akart volna menni, de ezek után, még úgy se nagyon fogom engedni hogy én is ott vagyok!!!!

Mert hozzátenném azt, hogy elmondása alapján a 8 alkalomból több mint a felénél részeg volt, mert annak idején sokat bulizott. (ez ma már nem így van). Így kizárt hogy valaha az életben is elengedjem egyedül bulizni, mert kb részeg lesz aztán nem fog bírni magával vagy mi?


Vagy csak én fogom túl "törvényesen" az egészet?


u.i.: köszönöm az eddigi gyors válaszokat!!

2011. febr. 24. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!