Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a barátnőm! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátnőm! Szerintetek megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmények. Előttem volt egy 5 éves kapcsolata, amiben már az utólsó két évben nem érezte jól magát, főleg azért mert a csávó megcsalta 2x. A barátnőm akkor vissza csalta, és ezt a kapcsolatunk elején el is mondta. Amit én nehezen de elfogadtam és belementem a kapcsolatba (ennek már 8 hónapja). Azért mondom hogy nehezen, mert szerintem ha valaki egyszer meg tudja azt tenni, hogy megcsalja a párját, még ha nem is érzi magát jól vele, akkor azt ugyan úgy meg fogja tenni a következővel is, mihelyst nem érzi magát jól a kapcsolatban.


Erre tegnap, felutazok hozzá, mivel hétköznap távol vagyunk egymástól, azzal a hírrel várt, hogy hazudott, és hogy nagyon zavarja ezért el akarja mondani. Elkezdte mondani, hogy az a két megcsalás nem két megcsalás volt, hanem összesen (azzal a kettővel együtt, nem pedig pluszba) 8 emberrel csalta meg ebből kettővel többször össze is járt. Egyszóval ki tudja hány alkalom volt...

Amikor ezt meghallottam, kb reagálni sem tudtam. Mondta, hogy elismeri hogy "k**va" volt, de állítja hogy megváltozott, és hogy amióta velem van 180°-os szöget fordult az élete. Én enyhén szólva csalódott voltam, és szarul is esett. Főleg azért mert a kapcsolatunk elején többször is "rémálmaim" voltak, azzal kapcsolatban hogy megcsal, amiatt az előzetesen bevallott két alkalom miatt. Most mi lesz ezután a 8 után...


Nos, én egy olyan típusú ember vagyok, aki ha oda fajulna hogy megcsalja a másikat, akkor inkább véget vetnék a kapcsolatnak, mintsem megcsaljam a a másikat. Mivel úgy gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatból lépni kell mivel ha már másra sandít az ember, akkor ott már nincs minden rendben! Ezen az elven vagyok, és voltam is mindig!


A poén az egészben az, hogy amikor a kapcsolatunk elején megkérdeztem, hogy biztos csak ez a kettő volt, nem volt semmi más? Akkor a szemembe nézett, és rebbenés nélkül MEGESKÜDÖTT hogy csak ez a kettő volt.


Mikor tegnap kiderült ez megkérdeztem tőle, hogy mégis miért hazudott? (Többször is mert több alkalommal is megkérdeztem tőle)

Azt mondta hogy azért, mert tudta hogy akkor el sem kezdtem volna vele járni. Ez így igaz, valószínüleg nem jártam volna vele, de lehetséges hogy adtam volna egy esélyt neki. Ráadásul fel volt picit háborodva, hogy engem miért zavar az, amit nem velem tett, hanem még jóval előttem, mással, és váltig állítja hogy ő megváltozott.


Nem tudom, hogy ezek után, hogy nézzek rá, bízzak-e meg benne továbbra is, mert állítólag számára én vagyok az igazi, és ezt még senkinek sem mondta, de ezek után honnan tudjam, hogy nem-e hazudik ezzel kapcsolatban is, és csupán örül, hogy kiléphetett a másik kapcsolatából, egy jobba?

A másik meg az, hogy most akkor finoman fogalmazva a barátnőm egy k**va??


Nem tudom hogy most szégyelljem, vagy bocsássak meg neki, vagy mi legyen?


2011. febr. 24. 10:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

bele se olvastam de csak nem ribanc a bnőd


adj egy új lehetőséget neki azt mondom.. ne hozz elhamarkodott döntést

2011. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakíts.Nem olvastam el a kommenteket,azt írom,ami rögtön eszembe jutott.Szerintem komolyan gondolja veled a kapcsolatot,el is hallgathatta volna,ehelyett felvállalta a dolgot..Abban igazad van,hogy elmondhatta volna a kapcsolatotok legelején is,ebben hibázott.Amennyiben minden más oké,akkor lépj túl ezen,érezd magad jól.
2011. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem jó jel, hogy elmondta.

Bántja a lelkiismerete, nem bírja egyedül feldolgozni.Az őszinteség mindig jó jel, azt mutatja, bíznak benned.

Boríts fátylat a múltra, itt és most van, nem pedig akkor.

Mással, és nem veled.


Viszont egy apró észrevétel: nem "engeded el" bulizni.

A bizalmat bizalommal lehet leginkább megtartani.

Miért részegedne le? Szokott inni? Ez már egy másik kérdés.

2011. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Elég volt az első két bekezdést elolvasnom, elég idióta vagy barátom, már ne is haragudj. Ennyi erővel keress magadnak egy 10 éves szűz kislányt.....

Nincs mit megbocsátanod neki, mert nem veled tette! Ha ugyanezt veled csinálta volna, akkor jogos lenne a kérdésed és a felháborodásod, de így nem. Én 21 éves vagyok, 1 éve barátom van és marha boldog vagyok, időm se és indíttatásom sincs megcsalni. Pedig előtte nagy pasifaló voltam, szédítettem a pasikat állandóan, kihasználtam őket - és nem feltétlenül szexre kell gondolni, mert nem feküdtem le velük, és szerintem nem is ezen van a hangsúly.

A barátnőd felháborodása teljesen jogos, a tied nem. Gondolkozz el ezen, mert ha most elveszíted a saját hülyeséged miatt, bánni fogod, és szenvedni fogsz.

21/L

2011. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha nem engeded el egyedül bulizni akkor nincs értelme a kapcsolatnak mert egy kapcsolatban a bizalom és az őszinteség a legfontosabb. De úgy néz ki itt egyik sem teljesül.
2011. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én sose kérdeztem a barátnőimet, hogy előttem hány fiújuk volt. Nem az én dolgom, miképp nem az ő dolguk, hogy előttük hány lánnyal voltam. Eleve el se kellett volna mondania szerintem.
2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Túl nagy feneket kerítesz a dolognak.
2011. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer megtette, ráadásul hazudott róla, ki tudja, veled nem tette-e már meg?
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És mégis ki a lófäszt érdekli, hogy a volt pasiját megcsalta??? Az a lényeg, hogy őt nem! Én inkább ezt díjaznám és örülnék neki, és még büszke is lennék magamra, hogy valamit jobban tudok, ha engem még nem csalt meg, pedig megvan benne rá a hajlam...... Ezért tart ott a világ, ahol tart. Minden ember negatívan áll hozzá mindenhez......
2011. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy nelunk is hasonló volt a helyzet, szerencsére kaptam még egy esélyt, majd szakitotunk. Fél év elteltével, újra egymásra találtunk és még ma is együtt vagyunk.
2011. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!