Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a "történetről"?

Figyelt kérdés

Ez nem kitalált...


1.5 éve jártam egy lánnyal, de én mondtam hogy legyen vége, nem tartott túl sokáig, ő utána igen sokáig "szenvedett". Aztán 3-4hónap múlva összejött egy fiúval.

Most pár hete, beszélgettünk (eddig is, nem voltunk rosszba szóval barátok maradtunk) és mondta hogy menjünk ki sétálni mert unatkozik de senki nem megy ki vele. Kimentünk sétálni, és megcsókolt.

Mondta hogy még mindig szeret, de a mostani barátját is(akivel 1éve van együtt), csak engem jobban, irántam többet érez. Én már nem igazán szeretem, és mondtam hogy inkább maradjon a barátjával, nem tudja meg senki mi történt, így is volt, továbbra is barátok voltunk, a barátjával még mindig együtt van, és most a napokban megint mondta, hogy féltékeny ha más lánnyal lát, még a legjobb barátnőire is féltékeny ha velem hülyéskednek, és hogy mit szeretnék tőle. Mert ha én azt mondom hogy kezdjük újra akkor a barátját elhagyja értem, de ha nemet mondok akkor marad vele, ezt nem írta így le, csak gondolom ez lenne...


Mi a véleményetek a lányról? Így milyennek ismertétek meg? Szép lány és kedves, meg aranyos, de én mást szeretek azóta, csak még nem volt bátorságom hogy lépjek az ügyben


Mit tennétek a helyemben?


F/18+


2011. febr. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélnék a lánnyal, hogy döntse el, hogy mit akar, a buta emberekkel meg minden jellegű kapcsolatot megszüntetnék, kivéve, ha üzletről van szó.
2011. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én tudom mit akar, engem.


De én nem akarom őt, így a mostani pasijával marad...


Nem értem, elvileg boldog vele, de még is engem akar mert engem jobban szeret, de ha én nemet mondok akkor meg jó lesz ő is?

2011. febr. 24. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el azt a lányt, minden téren. Nagyon buta, ráadásul a pasiját is hülyíti.
2011. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztán majd ha később talál egy másik pasit, felajánlja neki is, hogy ha jár vele, akkor téged elhagy érte.
2011. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát felejtős a csaj.
2011. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. A leírás alapján a csaj kb. 16 lehet. Legalábbis az értelmi színvonala biztos ezen a szinten van. Mi az, hogy téged is szeret meg a barátját is? Ilyen nincs, döntse el, mit akar. Ha esetlen felbukkan majd egy harmadik srác, akkor őt is "szeretni" fogja. Te korábban közölted, hogy nem akarsz tőle semmit, lépjen tovább és felejtsen el. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, az ilyen megszállottság veszélyes tud lenni a későbbiekben.
2011. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!