Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a "szerelmi történetről"?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kapcsolatom. Mondhatjuk, elég jól működik... vagyis működött egy bizonyos pontig.


Amikor ugyanis hazaköltöztünk, megkeresett az első barátom. Az, akit 3 éven keresztül próbáltam elfelejteni. Félreértés miatt ment tönkre az a kapcsolat, és megutált... legalábbis azt hittem.

Megbeszéltem vele egy találkozót, megbeszélni az eltelt 3 év eseményeit. Mesélni, ilyenek. Ez még nem bűn, ugye?

Az első éjjel sokat kóboroltunk a városban. Beszélgettünk, és ennyiben maradt a dolog. Két puszival elköszönés, szia... majd.

Nem hittem hogy keresni fog, de másnap már jött is az üzenet tőle, hogy várja a folytatást, jó volt velem beszélgetni.

Akkor nagyon nagyot hibáztam. Újra elmentem vele, ráadásul mivel szétcsíptek kinn a szúnyogok, áthívott magához. Belementem.

Nagyon jól éreztem magam náluk, mégis minden percben jött a bevett mondatom:

- Mennem kell haza... :) De tényleg.. :S

Hajnali egykor pedig arra eszméltem hogy egymás mellett fekszünk az ágyán, fogja a kezem, és a szemembe néz. Nem történt semmi olyan, de egy sóhajtásnyira voltam tőle. Nem értettem hogyan jutottunk el eddig, és mi vár még rám. De amikor megcsókolt újra és újra, tudtam mi hiányzik a mostani kapcsolatomból. Tudom, nem fair ez egy olyan fiúval aki otthon vár és szeret, de egyszerűen annyira nem bírtam ellenállni.. visszajött minden régi érzés, és megbolondított. Nem akartam vele lefeküdni, nem is történt semmi a csókon kívül.

Hazakísért, és azt mondta, a vasárnap legyen a mi napunk. Ám vasárnap hiába vártam reggeltől egészen este 11-ig, nem keresett. 11 órakor jött fel MSN-re hogy akkor áll-e még a mai nap.

Összeszedtem a cókmókjaim és kiszöktem otthonról. 19 éves fejjel, fejvesztve rohantam az utcán felé.

Ami ezen az estén történt, arra nem számítottam. Dióhéjban annyi, hogy megtettük amit nem kellett volna, de mind a ketten bánjuk. Nem sikerült ellazulnunk.


Nem tudom mi legyen ezután. Két fiú szeret, az egyikük az élettársam, akinek tartozok annyival hogy bevalljam amit tettem, vagy hogy többet ne forduljon elő.. de már nem vagyok szerelmes belé, és ez hiba.

Viszont a régi kapcsolatom sem folytathatom ott, ahol 3 éve abbahagytuk. Ez a fiú szabad akar lenni, én pedig annyira szeretem még most is, hogy szinte mindig vele lennék.


Tudom, rémes ember vagyok.. nagyon megbántam mindent, de ugyanakkor örülök a vele eltöltött estéknek, mert tiszta vizet öntöttünk a pohárba, és bepótoltuk, amit régen mind a ketten szerettünk volna..


2010. jún. 14. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

ebből csak úgy lehet kilépni ha mindkettőt elfelejted és vársz egy harmadik fiut

komolyan mondom...

2010. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha a barátodat nem becsülted meg a volt pasid meg nem kell akkor dobd mindkettőt és keress mást.
2010. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nielindi ***** válasza:
55%

elég hosszúra sikerült.


a mostani párodat sztem mindenképpen el kellene hagynod. igy együtt élni vele... nem sok értelme van. nem volt szép, amit tettél, de legalább rájöttél, h nem vagy már szerelmes. neki is jobb, ha véget vetnél a kapcsolatnak, akármennyire is megbántod. ez kevésbé fáj majd neki, mintha csalnád folyamatosan.

a régi pasiddal meg ki tudja, h alakulnak majd a dolgok. ha nem jön össze, akkor kihevered idövel, és ujra boldog lehetsz. ami a mostani barátoddal nem lehetséges.

legalábbis én igy csinálnám...


23/L

2010. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az a vicc, hogy innen tényleg csak akkor léphetsz tovább, ha dobod mindkettőt és vársz egy harmadikra. Az a minimum, hogy őszinte vagy a sráccal aki otthon vár és ha nem szereted akkor szakítasz. A régi kapcsolatod viszont jó eséllyel nem fog újra működni, az ilyesmi nem véletlenül szakad meg, ergo az se játszik.

Próbáld ki egyedül kis ideig.

2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi értelmes kommenteket. Igazatok van sok mindenben.


Szívesen várok még válaszokat, döntésképtelen vagyok egyszerűen.


Szóval írjon aki tud még valamit hozzátenni, nekem fontos lenne.

2010. jún. 14. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Igazából én még nem voltam ilyen helyzetben (csak olyan volt, h 2évig voltunk külön a barátommal), de tudom, h bármikor, ha ilyet tenne -akár van pasim épp, akár nincs-, rohantam volna én is.

Csakhogy ez egyáltalán nem megoldás. Csak magadat kuszálod össze vele. Túl kell lenned ezen a pasin (tudom, könnyen beszélek, nekem sem ment), az aktuális párodat pedig felvilágosítani a helyzetről...lehet hogy csak pillanatnyi elmezavar volt ez nálad, rózsaszínköd, miegymás, de akkor is emberségesebb lenne, ha elmondanád neki. Viszont készülj fel, mert lehet, hogy két szék közül a pad alá esel majd!

Én szurkolok Neked!

21/L

2010. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy a moderátorok oldják majd meg a problémádat. DDD
2010. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A moderátor vagyok! Mondd el a párodnak, amit tettél. Mivel már nem érdemled meg Őt!
2010. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj ide, emberek vagyunk. Azért fel ne akaszd magad. Bár lehet, hogy te vagy az első ember a földön aki ilyet csinált. Ha igen akkor nyugodtan felakaszthatod magad. De mindenki tudja, hogy nem így van.

Szép dolog, hogy megbántad. De bizony az embernek vannak vágyai, álmai, az ember néha meggondolatlanul cselekszik, ettől vagyunk emberek.

Ha szereted a jelenlegi párod, akkor mondd el neki az egészet, mondd meg neki, hogy aggályaid voltak, valamiért nem érezted lezártnak a kapcsolatot a fiúval, ezért hirtelen megzavarodtál és olyat tettél, amit nem szabad tenni egy párkapcsolatban. Nem fog neki örülni, az biztos. De talán nem is szereted eléggé, mert akkor nem történt volna meg ez a dolog.

Ha a másikat szereted, hát akkor szakítani kell a barátoddal és az új-régivel kezdeni újra.

De lehet, hogy tényleg az a legjobb, ha teljesen tiszta lappal indulsz és vársz a harmadikra. Elképzelhető, hogy azzal tiszteled meg ezt a "tisztességtelen" helyzetet. Minden jót hozzá. És ne feledd emberek vagyunk, a lónak is négy lába van mégis megbotlik.

2010. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jé, eltűnt a 12:50-es, a 12:52-es, valamint a kérdező kommentje. Tényleg jelezte a moderátornak.
2010. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!