Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érzékeltessem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem vele azt, hogy attól, hogy elutasítottam, még nem jelenti azt, hogy bajom van vele, vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

Van ez a lány, tegnap elmondta, hogy két éve belém van esve. Osztálytársam. Megmondtam neki, hogy ez szerintem nem jó ötlet, hogy ezt továbbvigyük, és tényleg sajnálom, meg minden. A lehető legkedvesebben mondtam. Már ekkor majdnem elsírta magát. Azonban ahogy visszahallottam az elmúlt 2 napban teljesen ki van akadva, nem tud semmit sem csinálni, ki van borulva, majdnem elsírja magát, ha meglát.

Nekem egyébként nincs semmi bajom vele, szerintem egy kedves lány, meg minden, csak egyszerűen nem gondolom, hogy ennek jó vége lenne, nem szeretnék vele összejönni, ezt ne kelljen magyaráznom. A kérdésem az, hogy mit csináljak, amitől úgy érezheti hogy tényleg nincs semmi bajom vele, egyébként osztálytársként, és barátként bírom. Mit csináljak most egyáltalán? Ilyenkor békén kell hagyni, vagy néha-néha menjek oda hozzá?

Sajnálom szegényt, mert egyébként semmi bajom vele, és ilyen állapotában még nem láttam.

18/F


2011. febr. 24. 18:16
 1/9 Norb66 ***** válasza:

Meg kellett volna ölelni mikor elmondtad neked. A legjobb megoldás az lenne ha minél többet lennél vele, de úgy, hogy lássa hogy nem kényszerből! Nem azért, mert sajnálod, hanem mert tényleg élvezed a társaságát. Ha barátok (barátok!) lesztek, akkor vigasztalni fogja hogy vele vagy (mármint amennyire egy barát vele lehet) és hogy kedveled.

Ha békén hagyod akkor előbb-utóbb kiábrándul belőled, ami nem két hét lesz, és addig bizony pokol lesz az élete. Ha vele leszel boldog lesz, mert ő téged akar, és ez nagyon szép dolog lenne tőled, ha foglalkoznál vele, márpedig az eddigi tetteidből szimpatikus figura vagy.


Én azt javaslom ne hagyd egyedül, hanem foglalkozz vele minél többet, meglásd visszatér az életkedve ! :)

2011. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legtisztább, ha megbeszélnéd vele. Mondjuk nagyszünetben elhívhatnád beszélgetni, kereshetnél olyan szituációkat, amikor ketten vagytok, és elmondhatnád neki, hogy te igazán nagyon kedveled mint embert, és hogy nem szeretnéd, hogy miattad rosszul érezze magát. Érvelj neki, hogy miért nem lenne jó a kettőtök közötti kapcsolat, de végig hangsúlyozd, hogy ettől függetlenül, hogy te nem a nőt látod benne, még egy nagyon szerethető ember, és hogy fel a fejjel. Szerintem fontos, hogy végig hangsúlyozd, hogy nem lehet közöttetek semmi, mert ha túlságosan "hízelgőbe" fordul át a dolog, még reménykedni kezdhet. Biztosan menni fog, szorítok, hogy jól sikerüljenek a dolgok:)

18/L

2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Meg kellett volna ölelni mikor elmondta neked"


200%-ban egyetértek. F

2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megöleltem, pontosabban egymás mellett ültünk, és átkaroltam, ha az ölelésnek számít.

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat, akkor megpróbálok több időt tölteni vele. Valamelyest biztos látni fogja, hogy kényszerből(vagy hogy ez most szokatlan) mert nem velük szoktam lógni.

Másodiknak: Kettő órát beszélgettünk erről a héten, alig tudott szóhoz jutni, remegett. Ezeket viszont mind elmondtam neki, amit írtál, de az idő nagy része azzal telt, hogy remegett, és majdnem sírt.

2011. febr. 24. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hiúsága borult ki ennyire.
2011. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Értem. Nos, akkor tényleg tedd azt, amit a többiek tanácsoltak. Előbb-utóbb biztosan helyre rázódik majd:)
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó istenem! Elmagyaráztad, hogy nem akarsz tőle semmit. Nehogy már belehaljon egy visszautasításba. A srácok naponta átélik ezt, mégse érdekel senkit. Túl fogja élni. Még mindig jobb, mintha szánalomból lennél vele.
2011. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem ölelgetve utasítottak vissza, mégsem kaptam pánikrohamokat miatta. Inkább az lehet a baj, hogy volt ideje álmodozni és beleélni magát, hogy mostantól aztán együtt lesztek...
2011. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy pár nap depresszió normális.
2011. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!