Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érzékeltessem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem a barátnőmmel, hogy szerintem gyönyörű és igenis nőies?

Figyelt kérdés
Eléggé elcsesztem a dolgokat, mert egy óvatlan pillanatban "leszóltam" az alakját. Erre eléggé berágott és állítólag már többször érzékeltettem vele, hogy nem elég nőies. De hiába mondom, hogy szerintem gyönyörű, és tényleg sokszor percekig csak bámulom, nem igazán hiszi el, mert nekem biztos a nagyobb mellek tetszenek, stb... Valami ötlet?
2011. aug. 20. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Vajon?XD Mondd el neki minden randin, ha tagadja, vagy durcizik, akkor indul be csak igazán az udvarlás:D Azt meg neked kell kitalálni...
2011. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A bókokkal nincs gondom, igazából nagy romantikus vagyok. Elhalmozom bókokkal. Csak egyszer totál véletlenül leszóltam, és akkor nagyon kiborult. És akkor mondta, hogy úgy érzi, hogy nem tartom elég nőiesnek...
2011. aug. 20. 19:39
 3/12 anonim ***** válasza:

ne hagyd abba, ostromold:) tudodmit? sétáljatok, menjetek el egy feltűnően jó kis sunci mellett, és csak a barátnődet nézd rajongással. imádni fogja:)

16/L

amúgy tudod hogy van ez. Mondd neki, hogy szép - egy percre elhiszi. Mondd neki, hogy csúnya - elhiszi örökre. :D

2011. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtad véletlenül leszólni az alakját? Mármint hogy lehet véletlenül leszólni valakit? :D Amúgy dicsérd mindig, akkor is ha mondja, hogy nem hiszi el... Ha bedurcizik, vagy ilyesmi, akkor is szeretgesd meg, és mondd neki, hogy mennyire szép. :)
2011. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az véletlen az úgy történt, hogy nem mondtam ki, csak végülis utaltam rá vagy hogy mondjam... szóval totál nem direkt volt, mert én imádom az alakját. Egyszerűen csak úgy voltam, hogy nem gondoltam végig mit is mondok, mert totál nem arra gondoltam, teljesen másra akartam kilyukadni, de ő így vette...


2. kommentező: ezen leszek, jobbat nem tudok. Mindent megteszek!

2011. aug. 20. 20:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, és azért köszi 3. kommentelő neked is ;) Akkor tényleg csak ennyi lesz? :D kitartónak kell lennem.
2011. aug. 20. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1. kommenttel baj van? Az a bajod hogy néger vagyok UGYE???????????
2011. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, az ilyenekre figyelj, mi lányok érzékenyek vagyunk ezekre.. :D Az én volt barátom is mindig mondta, hogy teljesen félreértelmezem amit mond, és én sokkal rosszabbra gondolok, mint ő. :D Amúgy tényleg "csak" ennyi lesz, de ez elég hosszútávon... :D Mindig mindig dicsérd, mondd neki, hogy milyen csinos, dögös, szexi, akármi ami jó...
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kuktaberci ***** válasza:
100%
Kérdező! Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaja ez jó ötlet:)
2011. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!