Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb fiú barát, azonban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barát, azonban a dolgok megváltoztak. Korkülönbség miatt nem működnek a dolgok, de nagyon kívánjuk egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, koromhoz képest rendkívül érett és megfontolt, többen jegyezték meg, hogy a valódi korom legalább 16 illetve 17. Legjobb fiú barátom 18 éves, nagyon megértjük egymást és mindent meg tudunk beszélni. A találkozásaink során egyre közelebb kerültünk egymáshoz (simogatás, puszilgatás, ölelés, stb.), azonban egyik alkalommal megcsókolt. Jól folytatódtak a dolgok, ám beszélgetések során megbeszéltük, hogy a korkülönbség miatt ez nem fog működni és próbáljunk meg barátok maradni. Természetesen ez nem működött, nem tudtuk megállni, hogy ne érjünk a másikhoz, ne bújjunk oda, stb. Most elég zavaros a helyzet, nem tudom mit tegyek. Nem tudok neki mindent megadni, konkrétan nem szeretnék szexuális kapcsolatot létesíteni. Ezt tiszteletben tartja, de nagyon vágyunk a másik társaságára, talán megtaláltuk azt a bizonyos "másik felünket" a másikban. A korkülönbség megakadályozhatja szerintetek ezt a "kapcsolatot"? Mi a véleményetek?
2011. febr. 24. 18:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni azt, hogy nem egy városban lakunk. Kevesebb, mint 25 km van közöttünk, de Én nagyon egyszerűen meg tudom oldani, hogy eljussak hozzá. 20-25 perc vonat, és ott is vagyok. De sokszor megesik, hogy nem tudok menni. A ritka találkozással mi a helyzet? Meg szoktuk lepni egymást, hogy szótlanul elmegyünk a másikhoz, ilyesmik. Szeptembertől minden hétköznap látnám, ám addig hogy oldanánk meg? Heti 1-2 találkozás nagyon kevés?
2011. febr. 24. 20:49
 12/21 Norb66 ***** válasza:
Annyiszor lásd ahányszor szeretnéd. Hiába dúl a szerelem, egy idő után sok lesz, ha állandóan egymás nyakán lógtok, kell a "szünet". Itt nem hetekre gondolok, hanem napokra inkább. Egyik nap sokat vagytok együtt, a másik nap meg nem. Vagy a másik nap is, de harmad nap már kevesebbet. Nem szabad erőltetni. Csak annyit amennyi nem lesz sok huzamosabb idő után sem.
2011. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném, ha túl gyakoriak lennének ezek a találkozások. Inkább azt szeretném, hogy ritkábban találkozzunk, de azokat nagyon de nagyon várjuk. Attól mindig is tartottam, hogy mi van, ha megunjuk egymást? Én inkább várok napokat. Heti egy találkozás oké?
2011. febr. 24. 21:15
 14/21 Norb66 ***** válasza:
Hát ha mindkettőtöknek megfelel, akkor igen, de szerintem az kevés lesz :)
2011. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Pár perce kaptam a hírt, hogy felvettek az álomközépiskolába, úgyhogy szeptembertől naponta fogunk találkozni, de addig heti 1-2 alkalom. Tökéletes napom van egy ilyen hírtől! :-)
2011. febr. 25. 14:53
 16/21 Norb66 ***** válasza:
Örülök. :) Sok sikert az új sulidban :)
2011. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-) (A tanácsokat is.) Esetleg ha további kérdéseim lennének, itt azonnal megírom.
2011. febr. 25. 17:38
 18/21 A kérdező kommentje:
*(A jó tanácsokat is.) ;-)
2011. febr. 25. 17:38
 19/21 Norb66 ***** válasza:
Nincs mit. Ha a kérdéseddel kapcsolatban az én véleményemre vagy kíváncsi, nyugodtan dobj egy privátot, mert nem biztos hogy észreveszem ha kérdezel :)
2011. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ó, van valami újdonság? ^^
2014. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!