Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már belefáradtam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már belefáradtam, hogy nem keres a barátnőm, nem is érzem, hogy szeretne, ez mért van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy tul nagyok az elvarasaid vele szemben, vagy tenyleg nem szeret mar.
2011. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert egy flegma p.icsa
2011. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem te is kereshetnéd....
2011. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ki van kapcsolva és tényleg szokott flegma lenni ...
2011. febr. 25. 19:52
 5/13 A kérdező kommentje:
nem először fordul elő
2011. febr. 25. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járunk, annyi különbséggel, hogy nekem (még) nem a barátnőm a lány, csak ismerkedünk, de minden alkalommal én keresem fel őt, ő mindig csak válaszol, illetve beleegyezik a randiba. Legutóbb (tegnap) rákérdeztem, hogy ez miért van, s megígérte, hogy legközelebb ő fog keresni engem.

Majd meglátjuk. :-)

2011. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amikor már meg kell vele ígértetni az már régen rossz....remélem nem lesz igazam, mert nem akarok rosszat látatlanban sem senkinek, de elég gáz ha ígértetni kell vele "légyszi törődj már velem", ettől a szemében a tisztelet irántad a nullához fog közelíteni...jobban tennéd ha tojnál a fejére, akkor legalább karakánnak hisz (lehet h ígyse lesz belőle semmi, de legalább nem adod fel magad és nem alázkodsz meg)
2011. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19.57-es vagyok.


Előző, ezt nekem írtad?


Nem én ígértettem meg vele, hanem ő mondta, hogy "oké, legyen úgy, hogy legközelebb én kereslek téged". De amúgy végső soron igazad van: valszeg nem ő lesz a feleségem...

2011. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem neki nem vagy olyan fontos mint ő neked.
2011. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Előző, ezt nekem írtad?"


neked is, meg a kérdezőnek is (persze a pontos szitut nem ismerhetem, csak nekem első olvasatra ez jött le)


free tibet!

2011. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!