Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kell-e vállalni hogy átoperált a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nőként ismertem meg, de elmondta hogy ő átoperált (még nem is fejezte be teljesen, nem tudja akarja-e). nehezen de hónapok után már gyanús volt miért nem kerül szexre sor. Én szerelmes letten, azt hittem nehezebben fogadnám el, de nem tudom hogy mondjam el anyámékhak hooggy házasodok de gyereket ne várjakak...
2011. okt. 23. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pfhej
2011. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Smartguy86 ***** válasza:
95%

:DDDDD P.öcse van a menyasszonynak. Szopás haver, de ha nem zavar, hogy néha te is meg leszel dugva, akkor szerintem simán vállald fel.


Amúgy szerintem FAKE

2011. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt külsőre nem lehetett észrevenni,annyira csajos ?
2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sosem voltak olyan csajos nőim. De ő negyon figyel magára, az a durva högy ő eddig a legszebb nőm
2011. okt. 23. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Adj időt magatoknak, ez egy nagyon erős helyzet. Ha a barátnőd befejezi a folyamatot, akkor hivatalosan is nő lesz, elveheted és fogadhattok örökbe gyereket minden további nélkül.


Magadban kell mindent lerendezni, idővel el fogtok jutni a szexig, akkor pedig neked kell elfogadod, hogy farka van. Ha megtörténik a műtét, akkor persze már ezzel se lesz gond.

2011. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Smartguy86 ***** válasza:
32%

Operálhatják akármeddig, nő nem lesz belőle. Kétséges, hogy az orvostudomány mai állásával működőképes vaginát tudnának neki csinálni. Nyilván átültetés itt nem működik. Ott idegvégződések és a többi kell.


A szex vele egyértelműen kizárólag anális lesz! Jól gondold meg. Ha ez tényleg nem kamu kérdés, akkor azt mondom, légy észnél.


Elcsesznéd az egész életedet egy önértékelési problémákkal küzdő, identitászavaros férfivel? Annyi nő van a világon, szebbnél szebbek és kedvesek, akiktől gyereked is lehet saját. Mert az örökbefogadott az jó meg szép, de sose lesz a saját véred. Nem akarsz fennmaradni vér szerint???

2011. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

17:36:


Ma már lehet vaginát operálni, méghozzá olyat, hogy ha nem tudod, nem is jössz rá, hogy az nem vagina volt. Az illető akár el is fog tudni élvezni, mivel a péniszből képezik ki és az idegvégződéseket nem nyírják le.


Aki átment a teljes folyamaton, kérheti a nővé nyilvánítását, meg is kapja és hivatalosan is nővé válik.


Az identitászavar akár lehet valós is, de ezek az emberek nem tehetnek arról, hogy rossz testbe születtek sajnos.


A vér szerinti öröklés pedig egyéni preferencia kérdése, de van akinek fontos, valóban. Nekem kb. tök mindegy, ugyan úgy szeretném másét is mint sajátomat, de megértem, hogy neked fontos lehet.

2011. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

További infó az orvosi részéről (elég durva képekkel, úgyhogy csak akkor ha van hozzá gyomrod):


[link]

2011. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Smartguy86 ***** válasza:
Ez az identitászavar valószínűleg bonyolultabb kérdés. De felmerül bennem, hogy ha valaki fiúnak születik, akkor mikor fogalmazódik meg benne az, hogy ő inkább nő? Mert ha ez a szocializációval párhuzamosan alakul ki, akkor én egy kicsit aggódnék amiatt, hogy milyen instabil az illető személyisége...
2011. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát barátom kifinomult ízlésed lehet. Dehát kinek a a pap,kinek a paplan. :D:D:D
2011. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!