Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik irántam már annyira?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már nagyon régóta tetszik nekem a suliból és ezt tudja is és ő is viszonozza.Beszélgettünk,udvarolt,utalt rá hogy össze akar jönni velem meg minden és utána semmi.Megtudtam,hogy néhány barátjának megmutatott és ők azt mondták rólam hogy "ez nem jó" és szerintem ezért kattant be.Nem ír már rám,nem keres és nagyon bunkó lett mostanában(de nem csak velem,másokkal is), de ha lát akkor folyamatosan bámul engem és kedvesen mosolyog és amikor meglátja az osztályomat akkor mindig nagyon figyel hogy én merre vagyok.Mikor bunkó korszakát élte akkor ugye nézett de nem köszönt és ezen a héten valami csoda folytán köszönt.Szerintetek érdeklem még?Ráírnék fészbukon csak az a baj hogy régen beszéltünk már és nem tudom mit hozzak fel neki témaként?
2011. okt. 30. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:

tinisrácok mindig valamilyen korszakukat élik, tudom, én is eben voltam (sőt vagyok :D)

az meg nyugodtan felhozhatod témaként, hogy "Szia rég beszéltünk, mizujs veled?

2011. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor szerinted még van esélyem nála?mert 1hónappal ezelőtt tényleg minden rendben volt és nagyon oda volt értemés lehet hogy most is,de nem tom...
2011. okt. 30. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Tinisrácoknál (ahogy tinilányoknál) sosem tudhatod milyen korszakukat élik éppen, vagy hogy mi a lehetséges mi nem. Viszont ha sosem próbálod meg, akkor meg se fogod tudni, hogy lehetséges-e. Egy próbát megér, nem?
2011. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!