Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szeretethiányos néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szeretethiányos néha párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

velem ez gyakran megesik, a barátomnak nem szokása mondani, hogy szeret, és általában várja hogy én bújjak, ő nem teszi, nem ad puszit sem, amikor váratlanul érne, vagy meglepiből, nem ölel át, ha várjuk a buszt, vagy akármi, de szeret, meg minden, csak nem fejezi ki.

már annyiszor mondtam hogy hiányzik ez vagy az, ideiglenesen olyankor megadja, de csak addig tart.


Mással is van ilyen néha, amikor azt érzi a párjával valahogy nem bír betelni, hogy nem elég?


ez mitől van? gyerekkori neveltetés? vagy mi?


2011. febr. 26. 18:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, és is vártam már buszra.
2011. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:) mekkora hasonlóság
2011. febr. 26. 18:07
 3/24 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is vannak ilyenek, vagy inkább csak voltak. Mi ezt megbeszéltük a barátommal. Én azt mondtam neki, hogy néha jól esne ha csak úgy magától mondaná, hogy szeret, azon felül, hogy tudom, hogy szeret. Ő erre azt mondta, hogy azért nem mondja olyan gyakran, mert "a gyakran használt szó hamar elkopik", és azt is mondta, hogy a szeretlek, az csak egy szó, semmi több. Ő tettekkel fejezi ki az érzelmeit, pl.: ha nem találkozunk mindig felhív, nem mondja, de tudom, hogy azért, mert hallania kell a hangomat, tudja, hogy melyik a kedvenc csokim, és néha szokott venni, és ez tök aranyos dolog.

Rá kellett jönnöm, hogy tulajdonképpen igaza van abban, amit mondott. Ha hiányzik egy csók, kezdeményezem én, ha azt akarom, hogy megöleljen, megölelem és ő visszaölel, ha éppen neki nem jutnak eszébe ezek a dolgok. De akkor is tudom róla, hogy SZERET (nagybetűkkel!!!). Én ezzel tök meg tudtam nyugtatni magam, azóta nincs ilyen szerethiány-félém.

Próbálj még beszélni vele erről, de akkor amikor csak ketten vagytok, és nem az utca közepén.

Sok sikert! :*

2011. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Ez velem is elég gyakran volt így (míg volt kapcsolatom). Amúgy nem tudom mitől lehet, de elég rossz érzés tud lenni...
2011. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Általában pont ezek az apróságok hiányoznak egy nőnek a kapcsolatából, a figyelmesség, gyengédség, az , hogy úgy érezhesse, hogy ő egy "csinos és vonzó nő" egy nő!


Én 2 hölgyeménynek vagyok a szeretője és ezek az általános hiányok...

2011. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

olyan jó lenne ha nekem nem hiányoznának ezek, mert volt srác, aki maximálisan megadta nekem, ahogy mellettem másnak is....

tudom, hogy ezek nem jelentenek igazi szeretetet

és ezek nélkül is szeret, aki szeret


de amikor alszunk egymás mellett szex után, mint két testvér...

vagy amikor a haver és a nője egymást bújják, miközben mi fél méter távolságban vagyunk egymástól....

vagy közterületen néha le se jön külsősöknek, hogy mi együtt járunk.....

2011. febr. 26. 18:28
 7/24 anonim ***** válasza:
A buszmegállóban nem illik összebújni.
2011. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de legalább foghatná a kezem, nem fél méterrel mellettem állni, sőt néha el is kószál, mert telefonál, vagy amikor jön a busz néha képes másik ajtóhoz menni, mint ahova én, totál különcködik....
2011. febr. 26. 18:42
 9/24 A kérdező kommentje:

nekem kell utána rohanni :(

egy bevásárló áruházban is ott hagyott már, nekem vett ajándékot alapon, én meg pityeregve hívtam, hogy hol van

2011. febr. 26. 18:44
 10/24 anonim ***** válasza:

hát igen...ez így úgy néz ki mintha szépen hűlne kifelé ez a kapcsolat, kezdődött +30°C-on most meg -10°C-nál tart.


Ez nem jó.

2011. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!